904
Rozkład jazdy autobusu 904, kierunek: Galeria Dominikańska
Przystanek Łozina - Cmentarz
Przystanek na życzenie
Słupek: 31341016
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 904
904
Łozina - Skrzy.
Galeria Dominikańska
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Stawy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Stawy Czas przejazdu 16'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Szkoła Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Szkoła Czas przejazdu 18'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Czas przejazdu 20'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Czas przejazdu 22'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - KasztanowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kasztanowa Czas przejazdu 27'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - Wiejska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Wiejska Czas przejazdu 29'
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - Jagiellońska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Jagiellońska Czas przejazdu 32'
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - SportowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Sportowa Czas przejazdu 34'
-
(Bierutowska) Przystanek - Bierutowska (Wiadukt) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska (Wiadukt) Czas przejazdu 37'
-
(Bierutowska) Przystanek - Bierutowska 75 Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 75 Czas przejazdu 38'
-
(Bierutowska) Przystanek - Bierutowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska Czas przejazdu 39'
-
(Bierutowska) Przystanek - Bierutowska 65 Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 65 Czas przejazdu 39'
-
(Bierutowska) Przystanek - Dobroszycka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dobroszycka Czas przejazdu 40'
-
(Bierutowska) Przystanek - Psie Pole (Stacja Kolejowa)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Stacja Kolejowa) Czas przejazdu 41'
-
(Krzywoustego) Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)
-
(Krzywoustego) Przystanek - Psie PoleSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole Czas przejazdu 43'
-
(Krzywoustego) Przystanek - Zielna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zielna Czas przejazdu 44'
-
(Krzywoustego) Przystanek - C.h. Korona Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie C.h. Korona Czas przejazdu 46'
-
(Krzywoustego) Przystanek - C.h. KoronaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie C.h. Korona Czas przejazdu 47'
-
(Krzywoustego) Przystanek - BrückneraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera Czas przejazdu 49'
-
(Krzywoustego) Przystanek - Grudziądzka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grudziądzka Czas przejazdu 50'
-
(Aleja Kromera) Przystanek - Kromera (Czajkowskiego)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera (Czajkowskiego) Czas przejazdu 52'
-
(Aleja Kromera) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 55'
-
(Wyszyńskiego) Przystanek - Mosty WarszawskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Warszawskie Czas przejazdu 57'
-
(Wyszyńskiego) Przystanek - WyszyńskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego Czas przejazdu 59'
-
(Wyszyńskiego) Przystanek - Ogród BotanicznySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ogród Botaniczny Czas przejazdu 63'
-
(Wyszyńskiego) Przystanek - KatedraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Katedra Czas przejazdu 65'
-
(pl. Powstańców Warszawy) Przystanek - Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) Przystanek na życzenie
-
(Słowackiego) Przystanek - Galeria DominikańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Czas przejazdu 71'