Przystanek - Stadion Olimpijski
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
9 - kierunek Sępolno
9
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24207 -
9 - kierunek Park Południowy
9
TramwajKierunek Park PołudniowyNr słupka 24208 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 24208 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24207 -
12 - kierunek Zajezdnia Ołbin
12
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24208 -
12 - kierunek Zajezdnia Borek
12
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 24208 -
12 - kierunek Zajezdnia Gaj
12
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 24208 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 24208 -
13 - kierunek Stadion Olimpijski
13
TramwajKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24207 -
13 - kierunek Zajezdnia Ołbin
13
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24208 -
13 - kierunek Zajezdnia Gaj
13
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 24208 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 24208 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 24207 -
17 - kierunek Zajezdnia Ołbin
17
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24208
Linie autobusowe
-
259 - kierunek Wojnów (Pętla)
259
Autobus nocnyKierunek Wojnów (Pętla)Nr słupka 24317 -
259 - kierunek Zwycięska
259
Autobus nocnyKierunek ZwycięskaNr słupka 24318 -
259 - kierunek Pułtuska
259
Autobus nocnyKierunek PułtuskaNr słupka 24318 -
345 - kierunek Stadion Olimpijski
345
Autobus dziennyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24317 -
941 - kierunek Szczodre - Pętla
941
Autobus strefowyKierunek Szczodre - PętlaNr słupka 24317 -
941 - kierunek Stadion Olimpijski
941
Autobus strefowyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24318
- linie zmienione