Jazztopad 2017. Zaproś artystów na koncert w mieszkaniu

Światowej klasy artyści grający w naszym mieszkaniu? To możliwe za sprawą akcji Festiwalu Jazztopad. Co roku do organizatorów piszą właściciele mieszkań w centrum, albo okolicach, którzy mają możliwości, by przyjąć pod dach muzyków i ugościć publiczność (minimum 20 osób). W tym roku także można zaprosić Jazztopad pod swój dach, zgłaszając się do 31 października.


Mieszkanie, najlepiej z fortepianem

Organizatorzy zaznaczają, że mieszkanie, w którym ma się odbyć koncert, powinno znajdować się w centrum miasta lub w okolicach centrum. Mieszkanie, bądź udostępniony przez właścicieli pokój, powinno być na tyle duże, by pomieścić artystów i minimum 20 osób publiczności. Mile widziany jest instrument klawiszowy (najchętniej pianino albo fortepian).

Terminy koncertów Jazztopadu w mieszkaniach to sobota 25 i niedziela 26 listopada 2017 r., w godzinach między 12.00 a 17.00. Jeden koncert trwa ok. godziny.

Jak zaprosić artystów do domu

Zgłoszenia wraz z opisem mieszkania/pokoju (lokalizacja, metraż) i jego zdjęciami trzeba w terminie do 31 października wysyłać na adres e-mail: joanna.lenart@nfm.wroclaw.pl

Warto się zgłosić (zakładając, że mamy na to warunki lokalowe). Właścicieli, muzyków i publiczność czeka niezapomniany wieczór, jak te w apartamencie Sky Tower, w domu na wodzie czy u przemiłej rodziny w domu przy Odkrywców (przeczytacie o nim w Koncert w mieszkaniu na Jazztopadzie [ZDJĘCIA]).

Zgłoś uwagę