Spektakl charytatywny „Dingo” w Teatrze Capitol

Spektakl charytatywny „Dingo” w Teatrze Capitol

Tej jesieni pracownicy UBS pojawią się w Teatrze Capitol wraz z autorskim musicalem „Dingo”. To charytatywne wydarzenie już po raz czwarty realizowan przez Fundację Jaśka Meli – „Poza Horyzonty” oraz pracowników firmy UBS. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, pasji i zapałowi osób biorących udział w poprzednich edycjach, muzyczne spektakle odniosły wielki sukces. Tegoroczna edycja Musicalu odbędzie się 7 listopada w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu

W show biorą udział pracownicy UBS i przyjaciele, których podstawowym celem jest przygotowanie   widowiska, mającego usatysfakcjonować nawet najbardziej  wymagających widzów. Przeniosą publiczność w klimat dzikiego zachodu, do saloonu, skąd dobiegną s dźwięki znanych utworów w wykonaniu utalentowanych współpracowników. Oprawę muzyczną zapewni zespół grający na żywo, znany  ze współpracy przy poprzednich edycjach Musicalu. Próby, pod bacznym okiem reżysera, Michała Drozda trwają już od kilku miesięcy, a za koordynację wszelkich działań odpowiedzialny jest sztab wolontariuszy pod wodzą Macieja Kalke.

 Zyski ze sprzedaży biletów zostaną w tym roku przeznaczone na zakup protezy dla Marioli Łukawskiej i innych podopiecznych Fundacji Jaśka Meli – „Poza Horyzonty”. Mariola ma 36 lat, w czerwcu zeszłego roku została potrącona przez samochód, w wyniku czego straciła nogę na poziomie podudzia. Jest mamą trójki dzieci w wieku 16, 8 i 7 lat, które wychowuje samodzielnie. By znów w pełni cieszyć się macierzyństwem i wrócić do aktywności zawodowej, Mariola potrzebuje profesjonalnej protezy podudzia oraz intensywnej rehabilitacji.

Bilety w cenie od 35 zł do 50 zł.

Lokalizacja

Teatr Muzyczny Capitol

Marszałka Józefa Piłsudskiego 72, 50-020 Wrocław

Komentarze