Letnia Scena Impartu

Letnia Scena Impartu

Organizatorzy przygotowali trzydniową imprezę, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. W czwartek zapraszamy na występ stand-upera Janka Wolańczyka, który zaprezentuje program „Jąkający się psychopata", w piątek oddajemy występ wrocławskim muzykom, którzy połączą siły w wyjątkowym projekcie Tribute to Roxette, natomiast sobota upłynie pod znakiem spektaklu „Psychoterapia" w wykonaniu zespołu Wrocławskiego Teatru Komedia.

Program:

2.07 | 21.00 - Janek Wolańczyk – Stand-Up – „Jąkający się psychopata" - stand-up

Janek Wolańczyk to jedyny w Polsce jąkają̨cy się stand-uper. Na scenie jest od 2014 roku. Jeden z najbardziej energicznych komików w naszym kraju. Opowieściami o rodzinie, swoich byłych związkach, szkole i swoich poprzednich pracach sprawia, że publiczność́ utożsamia się̨ z bohaterami jego historii, co tworzy niesamowitą atmosferę̨. Występował w Comedy Central oraz uczestniczył w wielu audycjach radiowych. Uwielbia swoje miasto rodzinne, którym jest Wrocław, co nie raz daje się wyłapać́ w jego materiale.

Wstęp wolny.

3.07 | 21.00 - Tribute to Roxette – koncert

Piątka wrocławskich artystów postanowiła upamiętnić twórczość zespołu Roxette i godnie wspomnieć zmarłą pod koniec zeszłego roku Marie Fredriksson. Podczas koncertu można będzie usłyszeć największe hity zespołu jak i mniej znane utwory w nowych, uszlachetnionych aranżacjach.

4.07 | 19.00 - DJ, 

21.00 - „Psychoterapia" - spektakl Wrocławski Teatr Komedia

Akcja spektaklu autorstwa Jacka Chmielnika toczy się podczas wykładu psychologa klinicznego, który prezentuje swoją teorię na przykładzie przypadkowo wybranego z sali pacjenta. Stosując wypracowane przez siebie metody, próbuje go zmusić do zwierzeń. Pomimo starań prowadzącego sytuacja rozwija się w całkiem niespodziewaną stronę i zmierza ku zaskakującemu końcowi. A do tego ta śpiewająca, natrętna asystentka...

Wszystkie wydarzenia odbywają się zgodnie z obowiązującymi wymaganiami sanitarnymi.

Lokalizacja

Impart

Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Komentarze