KONKURS - (P)ARTY HARD

Konkurs – (P)ARTY HARD

CRZ Krzywy Komin zaprasza artystów sztuk pięknych do wzięcia udziału w otwartym konkursie. Celem wydarzenia jest wyłonienie prac o wysokich walorach artystycznych oraz zaprezentowanie ich szerszej publiczności.

Organizatorzy czekają na prace zrealizowane w dowolnej technice plastycznej (tj. malarstwo, rysunek, ilustracja, grafika, fotografia, komiks, rzeźba, instalacja) o dowolnym temacie. Każdy z uczestników może zgłosić 3 prace. Najlepsze z nich trafią na wystawę (P)Arty Hard, której wernisaż odbędzie się 18 maja w CRZ Krzywy Komin podczas tegorocznej Nocy Muzeów we Wrocławiu.

W trakcie trwania wernisażu jury wytypuje osobę, która będzie mogła zrealizować w przestrzeni Krzywego Komina wystawę indywidualną oraz otrzyma nagrodę rzeczową w postaci czytnika e-book. Dodatkowo każda z osób odwiedzających wystawę, nie tylko w dniu wernisażu, ale i przez cały okres jej trwania będzie mogła zagłosować na swojego ulubionego twórcę. Trzech z nich o największej liczbie głosów również nagrodzimy.

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich. Prace należy składać do 31 marca 2019 r., na adres: partyhard.krzywykomin@gmail.com. Laureat zostanie ogłoszony 18 maja 2019 r. podczas wernisażu. Wszystkie wymagania, które powinien spełnić uczestnik, zawarte są w regulaminie.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie CRZ Krzywego Komina.

Lokalizacja

CRZ Krzywy Komin

Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław

Komentarze