Baseny i kąpieliska – sezon 2019

Baseny i kąpieliska – sezon 2021

Sprawdź wrocławskie kąpieliska i miejsca do kąpieli. Obiekty będą otwarte od 1 czerwca 2021 r.

Kąpielisko Orbita – odkryte baseny przy Wejherowskiej

Pływalnia letnia Orbita - to kompleks odkrytych basenów terenie Wrocławskiego Centrum Treningowego SPARTAN sp. z o.o. przy ul. Wejherowskiej 34.

Godziny otwarcia codziennie 9.00-19.00

Zobacz

Aquapark od 28 maja

Po 7 miesiącach przerwy, otworzył się aquapark. Do dyspozycji miłośników pływania są wszystkie strefy: baseny rekreacyjne wraz z kompleksem zjeżdżalni, saunarium, siłownie i fitness, a także basen sportowy.     

Zobacz

Kąpielisko Glinianki

Kąpielisko znajduje się nieopodal Stadionu Wrocław, posiada stoły do gry w tenisa stołowego, boiska do piłki nożnej plażowej i siatkówki. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych. Posiada plażę z dostępem do wody. Godziny otwarcia codziennie 9.00-19.00

Zobacz

Kąpielisko Morskie Oko

Największe naturalne kąpielisko we Wrocławiu. Posiada ślizgawkę o długości 60 metrów, brodzik, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię kajaków, 2 boiska do siatkówki plażowej. Znajduje się przy ulicy Chopina 27, niedaleko Akademii Wychowania Fizycznego. Godziny otwarcia codziennie 9.00-19.00

Zobacz

Kąpielisko Kłokoczyce

Duży basen z głęboką wodą, obok wykafelkowany brodzik dla dzieci. Zjeżdżalnia o długości 60 metrów przeznaczona dla nieco starszych dzieci. Brak plaży z dostępem do wody. Basen mieści się przy ulicy Kłokoczyckiej, kilka kilometrów za za Centrum Handlowym Korona.

Godziny otwarcia codziennie 9.00-19.00

Zobacz

Miejsce do kąpieli – Jeziorowa

Miejsce do kąpieli tuż obok ul. Jeziorowej i Sasankowej w Pawłowicach. w sezonie, w godzinach od 9 do 19
 

Zobacz

Miejsce do kąpieli na Oporowie – ul. Harcerska

Bezpłatne miejsce do kąpieli, tuż obok ul. Harcerskiej na Oporowie. W sezonie letnim, na wyznaczonym odcinku, dyżurują ratownicy. Jest punkt medyczny, toalety oraz plaża.

Zobacz

Miejsce do kąpieli – Królewiecka

Tak zwany staw Królewiecki, tuż obok ul. Królewieckiej i Narzędziowej, położony na Maślicach.

Ratownicy dyżurują codziennie od godz. 9.00 do 19.00.

Zobacz

Kopalnia Wrocław

Dmuchany aquapark na wodzie, dwa kąpieliska z czystą wodą, boiska do siatkówki plażowej, rowery wodne, kajaki i beach bar. 

Zobacz

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze