LSK: #VolleyWrocław vs. Enea PTPS Piła

LSK: #VolleyWrocław vs. Enea PTPS Piła

Siatkarki #VolleyWrocław wracają do Hali Orbita. Przed nimi mecz 14. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, w którym podejmować będą zespół Enea PTPS Piła.

Dla wrocławianek środowa potyczka będzie walką o pierwsze zwycięstwo w nowym roku oraz w ogóle w Orbicie w tym sezonie. Pilanki zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli LSK i mają na swoim koncie 12 punktów. Ich mecze w dwóch poprzednich kolejkach zostały przełożone, zatem podopiecznym trenera Alessandro Chiappiniego, w przeciwieństwie do wrocławianek, może brakować rytmu meczowego. Mimo tego, siatkarki z Dolnego Śląska zdecydowanie będą musiały uważać na Marharytę Azizovą, która jest liderką pilanek. Atakująca zdobyła do tej pory 209 punktów, z czego aż 44 blokiem.

#VolleyWrocław znajduje się natomiast na 11. miejscu w tabeli, z dorobkiem 8 „oczek”. W ostatni weekend wrocławianki przegrały 1:3 z wicemistrzem Polski z Łodzi. Najlepiej punktującą zawodniczką w zespole również jest bez zmian atakująca, Aleksandra Rasińska, która zdobyła ich do tej pory 181.

W meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej górą były pilanki, które wygrały u siebie w pięciu setach. Tym razem to wrocławianki będą miały atut własnej hali, mogą więc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Jak kupić bilet?

Bilety w cenie 15 złotych (normalny) i 10 zł (ulgowy) do kupienia przez stronę kupbilet.pl oraz w punktach stacjonarnych STS, EMPiK, a także Kolporter. Osoby niepełnosprawne z opiekunem oraz dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny.

Zorganizowane grupy szkolne biorące udział w programie Migra Liga Szkół mają na mecze #VolleyWrocław wstęp bezpłatny.

Lokalizacja

Pływalnia Orbita

Wejherowska 34, 54-239 Wrocław

Komentarze