Czas na rolki – Wiosenna ustawka z Slalom Academy

Czas na rolki – Wiosenna ustawka z Slalom Academy

21 kwietnia (sobota, Tor Wrotkarski w Parku Tysiąclecia na Nowym Dworze) organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników jazdy na rolkach na imprezę „Wiosenna ustawka z Slalom Academy”. 

Gośćmi wydarzenia będą Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski, liderzy Rankingu Światowego WSSA, multimedaliści Mistrzostw Świata i Europy oraz 26 krotni Mistrzowie Polski, międzynarodowi sędziowie WSSA, jedyni w Polsce Certyfikowani Trenerzy Freestyle Slalomu WSSA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprezentują pełen profesjonalizm, najwyższy poziom oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Na imprezie będzie można udoskonalić swoją jazdę na rolkach oraz poczynić pierwsze kroki. Stworzona zostanie specjalna strefa dla malucha gdzie nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych!

Dla bardziej wprawionych w boju będzie warsztat z elementów jazdy wyczynowej oraz konkursy: skok wzwyż i w dal na rolkach. Na koniec warsztatów będzie można zmierzyć się na torze z przeszkodami na czas – Bladecross.

Zapisy na kurs rolkarski

W sobotę 21 kwietnia na Torze Wrotkarskim w Parku Tysiąclecia będzie można się zapisać na kurs rolkarski, który w kwietniu i maju będzie zorganizowany na tym obiekcie. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Tor wrotkarski

Jaksonowicka 26,  Wrocław

Komentarze