wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

19°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 00:10

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Lato na Pergoli z Nowymi Horyzontami

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Ruszają bezpłatne seanse filmowe na Pergoli. To rozgrzewka przed Nowymi Horyzontami i pokazem widowiska „Amadeus Live”. Już 20 czerwca, wraz z początkiem lata, na Pergoli rusza cykl plenerowych seansów filmowych. To rozgrzewka przed 24. edycją MFF mBank Nowe Horyzonty (18-28 lipca) i wydarzeniem specjalnym festiwalu – wrocławską premierą światowego widowiska „Amadeus Live” (20 lipca). Pokazy filmów w ramach „Lata na Pergoli” są bezpłatne.

Pergola przy Hali Stulecia to jedna z najpiękniejszych części Wrocławia, a Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty od ponad 20 lat prezentuje piękno kina w całej jego różnorodności. – W tym roku łączymy te dwa wrocławskie symbole: zapraszamy na oficjalne otwarcie wakacyjnego sezonu z najlepszymi filmami, które skradły serca publiczności Nowych Horyzontów – mówią organizatorzy. Przed nami cztery plenerowe wieczory w malowniczym kompleksie Hali Stulecia z tytułami, które najlepiej oddają nowohoryzontową atmosferę. Zobaczymy namiętne, wysmakowane wizualnie, nietypowe love stories oraz pełne ciepła, wzruszające opowieści o międzypokoleniowej miłości, przyjaźni i dzieciństwie. 

„Lato na Pergoli” z Nowymi Horyzontami. Rozgrzewka przed „Amadeus Live” Pergola, ul. Wystawowa 1, Wrocław | wstęp wolny Harmonogram czwartkowych seansów:

  • 20.06, godz. 21:30 – „Powoli”, reż. Marija Kavtaradze
  • 27.06, godz. 21:30 – „Pięć diabłów”, reż. Léa Mysius
  • 4.07, godz. 21:30 – „Mała mama”, reż. Céline Sciamma
  • 11.07, godz. 21:30 – „Cicha dziewczyna”, reż. Colm Bairéad

Szczegóły: nowehoryzonty.pl

Miejsce

Zobacz także