wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
 1. wroclaw.pl
 2. Wydarzenia
 3. Rozrywka
 4. Wymiana Ubrań w Odra Centrum #zerowaste

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Szukasz oryginalnych ubrań? Zamiast ciągle kupować nowe ciuchy i obciążać środowisko naturalne chcesz być świadomym konsumentem? Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Bliska jest ci idea #zerowaste i używania ponownie rzeczy zamiast ciągłego kupowania? Zdajesz sobie sprawę, że ubrania nie znikają w magiczny sposób ale kończą na wysypisku śmieci? Widzisz, że moda i fastfashon prowadzą do nadprodukcji ogromnej ilości ubrań? Zapraszamy do Odra Centrum na wymianę ubrań! Spotkamy się w pięknym miejscu, napijemy kawy, spędzimy miłe popołudnie i wymienimy ubraniami aby dać im drugie życie!

ZASADY WYMIANY Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie są wymagane zapisy, zapraszamy Panie i Panów. Wymiana ubrań jest bezgotówkowa. Nie sprzedajmy ani nie kupujemy ubrań. Dajemy wszystkie ubrania do puli i każdy bierze co mu się spodoba. To co zostanie powiesimy na naszym wieszaku #ZeroWaste, który jest dostępny cały czas w Odra Centrum. Może przyda się komuś w przyszłości?

ZERO WASTE To sposób myślenia, styl życia, wizja i postawa etyczna. To szacunek dla zasobów Ziemi, ale też ekonomia. Opiera się na zasadach: wykorzystuj ponownie, naprawiaj, ograniczaj, odmawiaj, kompostuj i recyklinguj. Wykorzystajmy ponownie to co już mamy, zmniejszając obciążenie środowiska i oszczędzając pieniądze. To wyzwanie, intrygujące ale też zaskakujące!

TERMINY Wymiana Ubrań w Odra Centrum #zerowaste

 • Odra Centrum

  • Poniedziałek 11 mar
   • 17:30

Miejsce

 • Odra Centrum

  wybrzeże Juliusza Słowackiego 5B, Wrocław 50-406

Zobacz także