wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Dni Karpia 2023 w Dolinie Baryczy – moc tradycji, festiwal atrakcji!

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Ruszyła osiemnasta już edycja dorocznych Dni Karpia w Dolinie Baryczy. W tym roku festiwal obejmie 11 jesiennych weekendów od września do listopada, a w programie znajdzie się ponad 90 wydarzeń o charakterze plenerowym, edukacyjnym, aktywnym, wędkarskim i kulinarnym.

Festiwal Dni Karpia w Dolinie Baryczy odbywa się co jesień już od 18 lat. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Moc tradycji!”- to nawiązanie do bogatego dziedzictwa tego obszaru oraz długiej, ponad 800-letniej historii hodowli karpia, która nadal stanowi wyjątkowy przykład harmonijnego współistnienia człowieka z naturą.

W ramach tegorocznych Dni Karpia możecie skorzystać z niemal stu atrakcji o zróżnicowanym charakterze. Wśród nich znalazły się m.in. spacery przyrodnicze połączone z obserwacją zwierząt, zawody wędkarskie, rajdy konne, chillout z alpakami, zwiedzanie miejscowych zabytków (np. zespołu pałacowo-parkowego w Goszczu czy pałacu Maltzanów w Miliczu) oraz odkrywanie z audioprzewodnikiem najważniejszych historycznych atrakcjach regionu (Krośnice, Sośnie, Cieszków).

Obowiązkowym punktem programu jest degustacja wyśmienitych potraw rybnych, oferowanych w ramach specjalnego menu podczas Kolacji Rybnych, w lokalnych karczmach i restauracjach. Warto pamiętać, że udział w wydarzeniach podczas Dni Karpia uprawnia do udziału w wielkim NAGRODObraniu. Co trzeba zrobić? Wystarczą trzy kroki:

1. wejdź na stronę www.sklep.barycz.pl,

2. wpisz kodu z biletu lub bonu (w przypadku atrakcji bezpłatnych) i podziel się opinią o wydarzeniu,

3. wybierz nagrodę i sposób odbioru!

Nagrody możecie też zdobywać podążając Kolorowym Szlakiem Karpia, który prowadzi przez najciekawsze atrakcje regionu. Po drodze do zebrania są pieczątki - wymienicie je na atrakcyjne upominki: gry edukacyjne, okolicznościowe gadżety, lokalne produkty i vouchery na usługi i wyroby z Doliny Baryczy. 

TERMINY Dni Karpia 2023 w Dolinie Baryczy – moc tradycji, festiwal atrakcji!

  • poza Wrocławiem

    • Czwartek 07 wrz
      • 17:00

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także