American Cars Mania – Tarczyński Arena Wrocław

American Cars Mania – Tarczyński Arena Wrocław

Od 24 do 26 czerwca Tarczyński Arena Wrocław będzie gościć największą amerykańską imprezę motoryzacyjną w Polsce. To będzie weekend wypełniony atrakcjami w niepowtarzalnym stylu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

American Cars Mania odbędzie się już po raz dziewiąty. To doroczny międzynarodowy zlot pojazdów amerykańskich, któremu towarzyszą liczne atrakcje. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Kultowe samochody po raz kolejny przyjadą do Wrocławia, a konkretnie przed Tarczyński Arenę Wrocław.

To będzie weekend, podczas którego każdy będzie mógł doświadczyć amerykańskiego stylu. Oprócz wystawy unikatowych pojazdów i spotkania miłośników motoryzacji, uczestnicy będą mogli odwiedzić specjalną strefę militarną i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

 

Mustangi, Cadillaki i rekord Guinnessa

Na ekspozycji będzie można oglądać około 1000 pojazdów zza oceanu. To okazja do zwiedzenia Muzeum Amerykańskiej Motoryzacji oraz wzięcia udziału w wyborach Miss Pin Up. Dodatkowo podczas imprezy barber Mario Mayer podejmie spektakularną próbę pobicia rekordu Guinnessa w strzyżeniu na czas.

Bilety od 39 złotych

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Jednodniowe wejściówki można kupić już za 39 złotych. Dostępne są również karnety na dwa lub trzy dni. W dniach wydarzenia bilety będą droższe, a zakup w przedsprzedaży pozwala zaoszczędzić przynajmniej 20 procent. Wejściówki są dostępne na stronie abilety.pl:

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Tarczyński Arena Wrocław

aleja Śląska 1, 54-118 Wrocław

Komentarze