Hardmade City Festival w Starej Odrze

Hardmade City Festival w Starej Odrze

Od 9 do 11 lipca w Starej Odrze każdy poczuje, że może wszystko, ale nie musi nic. Bądź naprawdę wolny w atmosferze totalnego luzu! Hardmade Kompanii Piwowarskiej, to nowa generacja piwa dla nowego pokolenia młodych dorosłych. Zna swoich ludzi i wie za czym tęsknią, bo... tęskni za tym samym! Dlatego rusza z nowym formatem festiwalowym - Hardmade City Festival w 5 miastach w Polsce.

Tutaj możesz wszystko, ale nie musisz nic – to Twój czas wolny i Twój wybór, co z nim zrobisz. To będą trzy dni pełne atrakcji, ale też chillu i relaksu, muzyki, warsztatów na żywo oraz okazji, żeby kogoś poznać. Jak chcesz to spróbuj czegoś nowego albo nie – bo prawdziwa wolność jest wtedy, kiedy nie musisz wybierać.

Harmonogram:

  • Piątek – afterHARDwork – możesz słuchać nowych ludzi na speed datingu, ale możesz też posłuchać setów, które przygotują Dj Masllow, Dj Skipless i Dj Konrad L w czasie silent disco. Cicho na pewno nie będzie!
  • W sobotę, noHARDdays – możesz się wyginać, ale nie musisz tylko na parkiecie. Poza mocnym muzycznym lineup’em, który zapewnią Whyba, Humble Buzz i K-roll.,będą też warsztaty Jogi, Glitter Zone i targi Streetwear we współpracy z Bazarem Miejskim.
  • A w niedzielę – SUN&HARD – możesz tańczyć w dzień lub zwolnić tempo po zmierzchu. Od 16:00 Starą Odrę nakręci DJ Duch, a weekend zamkniemy HARDQuizem, w którym możesz coś wygrać… ale nie musisz.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Stara Odra Beach Bar

Zawalna 53,  Wrocław

Komentarze