Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni

Festiwal Czekolady w Czasoprzestrzeni

Najlepsi Producenci czekolady z całej Polski spotkają się we Wrocławiu. Na miłośników czekolady czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów, a to wszystko za sprawą ziarna kakaowca, od którego zaczyna się ta historia „Bean to bar".
 
Magiczne aranżacje, atrakcyjny program i wielu znakomitych gości. Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów.
 
Stałym elementem programu jest Konkurs Tortów i Małych Form dla miłośników cukiernictwa, w trakcie którego zachwycają nas jadalne arcydzieła sztuki.
 
Tabliczki czekolady i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji społecznej "Oddaj krew za torbę słodyczy", w którą od lat angażują się znane marki produkujące słodycze Wawel, TAGO, Super Krówka, Cocoa. Impreza zachwyca wszystkich niezależnie od wieku.
 
W sprawie stoisk wystawienniczych proszę o kontakt telefoniczny: 730210619 lub na adres mailowy: wspolpraca@weform.com.pl
 

Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

Na terenie wydarzenia zaleca się korzystanie ze środków do dezynfekcji, zachowanie dystansu min. 1,5 metra oraz zakrywanie ust i nosa.

Lokalizacja

Czasoprzestrzeń

Tramwajowa 1-3,  Wrocław

Komentarze