WiwatRestauracje – idę na festiwal i pomagam!

WiwatRestauracje – idę na festiwal i pomagam!

Powraca Restaurant Week i specjalnie na to nowe otwarcie oferuje niespodzianki i nowości. Ważne jest natomiast to, że rezerwując stolik w restauracji, która zaoferuje autorskie menu szefa kuchni złożone z trzech dań, można wspomóc rodzimy biznes i tych, którzy w czasie pandemii musieli zamknąć, a w najlepszym przypadku ograniczyć swoją gastronomiczną działalność.

Smacznie i bezpiecznie

Restauracje uczestniczące w festiwalu działają w oparciu o aktualne wytyczne sanitarne, tak by najjepsi kucharze mogli zaoferować klientom swoje popisowe dania w bezpiecznych warunkach higienicznych, sami takich restrykcji oczywiście przestrzegając.

Do wyboru będą trzydaniowe dania – niejednokrotnie w kilku wariantach do wyboru – za 49 zł plus dla każdego pełnoletniego gościa w prezencie festiwalowy koktajl na bazie KINLEY Tonic Water, a dla wszystkich także coca-cola.  

Dodatkowo, dla płacących BLIKIEM za rezerwację na Restaurant Week między 12 a 29 czerwca, pierwszych 10 000 gości, którzy dokonają w ten sposób rezerwacji, otrzyma 10 zł zniżki na festiwalową rezerwację.

Organizatorzy festiwalu proponują także do wygrania codziennie rezerwacje, a także hotelowe noclegi w konkursie fotograficznym. O szczegółach można się dowiedzieć na proflu Restaurant Week na Facebooku.

25 festiwalowych restauracji we Wrocławiu

Wrocław jest jednym z miast, który zawsze zgłasza się do udziału w tym ogólnopolskim festiwalu. Teraz będzie to duża reprezentacja lokalnych restauracji, serwujących różną i oryginalną kuchnię. (W aktywnych linkach sprawdzisz festiwalowe menu i dokonasz rezerwacji):

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze