Fine Dining Week

Fine Dining Week

Po raz pierwszy w historii festiwalu sztuki restauracyjnej Fine Dining Week najwybitniejsi w Polsce szefowie kuchni zaproszą gości na autorskie pięciodaniowe degustacje tematyczne, oparte na aktualne pasjach i inspiracjach z całego świata.

Rezerwacje na www.FineDiningWeek.pl są otwarte.

Ósma edycja festiwalu

Potrwa od 12 lutego do 1 marca i odbędzie się w ośmiu regionach Polski. Organizatorzy wraz z wybitnymi restauracjami zapraszają na ogólnopolski cykl tematycznych przygód kulinarnych. Po raz pierwszy zadaniem wiodących polskich szefów kuchni jest przygotowanie pięciodaniowych tematycznych degustacji. 

W festiwalu weźmie udział ponad 70 restauracji z takich miast i regionów, jak Kraków, Łódź, Poznań, Silesia, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Są to restauracje nagradzane m.in. rekomendacjami Michelin czy Gault&Millau, otrzymujące najwyższe noty recenzentów i influencerów kulinarnych. 

Specjalne dania 

Podczas Fine Dining Week będzie można skosztować dań w specjalnych cenach festiwalowych 129 zł za osobę. Szefowie kuchni zaserwują gościom autorskie pięciodaniowe menu tematyczne, dzieląc się z nimi swoją filozofią kuchni i dając tym samym artystyczny wyraz swojej twórczości kulinarnej.

Podczas zimowej edycji Fine Dining Week do każdego lunchowego posiłku goście otrzymają kieliszek Martini Prosecco gratis. Pozostali będą mieli możliwość nabycia aperitivo w promocyjnej cenie 12 zł. 

We Wrocławiu i okolicy

Restauracje, które biorą udział w Fine Dining Week, to

  • Grape Restaurant, ul. Parkowa 8
  • Oda bistro, ul. Cybulskiego 17/1A 
  • Uroczysko Siedmiu Stawów, Gola Dzieżoniowska 21
  • ENJOY (hotel Platinum Palace*****), ul. Powstańców Śląskich 204
  • Babinicz (Dworzysko), al. Spacerowa 22, Szczawno-Zdrój
  • Fuego Restaurant & Bar (AC Hotel by Marriott), pl. Wolności 10

Wszystkie propozycje restauracji festiwalowych oraz oferowane przez nie menu tematyczne wraz ze szczegółową informacją na temat znajdują się na stronie festiwalu www.FineDiningWeek.pl.

Rezerwacji stolików można dokonywać online na stronie festiwalu.

 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 Wrocław

Komentarze