Cztery Żywioły – wyjątkowe letnie pokazy na Pergoli

Cztery Żywioły – wyjątkowe letnie pokazy na Pergoli

To pierwsze tego typu wrocławskie przedsięwzięcie, które połączy pokaz fontanny multimedialnej z muzyką i ze sztuką ludzkiego ruchu, tańca, akrobatyki. Ujarzmienia tytułowych czterech żywiołów podjęli się artyści Teatru Ocelot z Legnicy pod opieką dyrektor artystycznej Beaty Zając 

Teatr Ocelot został stworzony przez Bogdana Zająca – trzykrotnego mistrza świata w akrobatyce sportowej, artystę Cirque du Soleil, trenera i konsultanta akrobatycznego największych produkcji Franco Dragone i Cirque du Soleil. Od lat przygotowuje on do występów podopiecznych teatru, dzięki czemu Ocelot realizuje widowiska na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, zapewniając widzom na całym świecie niezapomniane emocje. Artyści Teatru Ocelot uświetnili swoimi występami m.in.: ceremonię przekazania Polsce prezydencji Rady Unii Europejskiej, uroczystość otwarcia nowego Stadionu Legii w Warszawie oraz stadionu w Poznaniu, III Międzynarodowy Festiwal im. Krzysztofa Pendereckiego – poziom 320 czy Galę Mistrzów Sportu.

Tłem dla występu akrobatów będzie jeden z pokazów specjalnych Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej „Cztery żywioły”. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na terenie tego obiektu.

Terminy pokazów:

  • 11-14 oraz 16-21 lipca, godz. 21.30 i 22.30 (dwa pokazy każdego dnia)
  • Czas trwania spektaklu: ok. 20 minut
  • Bilety:· 12-32 zł w przedsprzedaży dostępne TUTAJ lub przed wejściem na wydarzenie.

W związku z pokazami specjalnymi 11-14 i 16-21 lipca 2018 r. nie będą odbywać się standardowe darmowe pokazy fontanny multimedialnej. Organizatorzy zapraszają na nie w niedziele –  15 i 22 lipca oraz w terminach późniejszych. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Fontanna Multimedialna we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze