Kalendarium Kiedy
W 3 kinach
Dwa lata po tym, jak M3GAN, cud sztucznej inteligencji, zbuntowała się i rozpoczęła morderczy (i nienagannie choreograficznie) szał, a następnie została zniszczona, twórczyni M3GAN, Gemma (Allison Williams), stała się głośną orędowniczką rządowego nadzoru nad sztuczną inteligencją. Tymczasem siostrzenica Gemmy, Cady (Violet McGraw), ma już 14-lat i buntuje się przeciwko nadopiekuńczym zasadom Gemmy.W nowym rozdziale w niewyjaśnionych okolicznościach dochodzi do kradzieży technologii leżącej u podstaw działania M3GAN. Zostanie ona niewłaściwie wykorzystana przez potężnego kontrahenta wojskowego do stworzenia robota-szpiega znanego jako Amelia (Ivanna Sakhno). Jednak wraz ze wzrostem samoświadomości Amelii, staje się ona zdecydowanie mniej zainteresowana przyjmowaniem rozkazów od ludzi ani przebywaniem ich w pobliżu. Mając na uwadze przyszłość ludzkiej egzystencji, Gemma zdaje sobie sprawę, że jedyną opcją jest wskrzeszenie M3GAN (Amie Donald) i zaopatrzenie jej w kilka ulepszeń, dzięki czemu będzie szybsza, silniejsza i bardziej zabójcza.Gdy ścieżki robotów się przetną, dojdzie do konfrontacji.
W 1 kinie
Najnowszy film Michaela Dwecka i Gregory'ego Kershawa, twórców uwielbianych i nagradzanych na całym świecie Truflarzy.Tym razem reżyserzy przenoszą nas do dzikich krajobrazów północno-zachodniej Argentyny, gdzie zagłębiamy się w życie gauchos — ludzi, którzy żyją według własnych zasad, z dala od współczesnego świata, czerpiąc radość z prostego życia. Podnosząca na duchu opowieść o wolności, pasji i niezwykłej więzi między człowiekiem a naturą. Piękny, szczery, autentyczny film, który pozwala się na chwilę zatrzymać i docenić życie.
W 2 kinach
Nikki stara się o udział w remake'u pewnego filmu. Jego produkcja została przerwana kilka lat temu z powodu śmierci dwójki głównych bohaterów. Mimo tego Nikki przyjmuje rolę. Bez wątpienia miał na to wpływ wybór jej filmowego partnera, którym okazuje się przystojny Devon. Produkcja, przy której mają okazję pracować, to historia o miłości, zdradzie i zemście... Filmowa fikcja bardzo szybko staje się rzeczywistością. Nikki i Devon mają romans, o którym dowiadują się ich współmałżonkowie, a na planie zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy.
W 1 kinie
"Szpiedzy" to thriller szpiegowski nagrodzonego Oscarem Stevena Soderbergha. W rolach głównych zobaczymy gwiazdorską obsadę: Cate Blanchett oraz Michaela Fassbendera.Fassbender gra agenta wywiadu George'a Woodhouse'a, a na jego ukochaną żonę, Kathryn (Kate Blanchett) padają oskarżenia o zdradę. George musi wybrać, czy być lojalnym wobec małżonki czy kraju.
W 1 kinie
Pewnego dnia do sprawującego posługę w stanie Iowa księdza Josepha napływa pilna prośba. Chodzi o 46-letnią Emmę Schmidt, która doświadcza przerażających omdleń, wstrętu do świętych przedmiotów i innych niepokojących objawów. Jej leczenie psychiatryczne nie przyniosło rezultatu, więc ostatnią deską ratunku wydaje się być odprawienie egzorcyzmów. Odosobniony klasztor w parafii księdza Josepha zostaje wybrany na miejsce przeprowadzenia rytuału. Do wykonania tego zadania zostaje wyznaczony Theophilus – tajemniczy zakonnik, którego wcześniejsze doświadczenia z egzorcyzmami uznano za kontrowersyjne. Nadchodzi czas, aby zmierzyć się z siłami zła, które mogą doprowadzić wszystkich biorących w tym udział na skraj szaleństwa.
W 1 kinie
Biedna Madame Butterfly! Piętnastoletnia gejsza, która wyrzekła się rodziny i japońskich tradycji dla miłości do amerykańskiego oficera marynarki, zostaje porzucona na rzecz zachodnich żon. Giacomo Puccini wykorzystał ten klasyczny temat kobiety uwiedzionej i porzuconej, aby stworzyć operę z bujną orkiestracją i płonącym liryzmem.Jego partytura, pełna orientalnych kolorów, miała premierę w 1904 roku w mediolańskiej La Scali i żywo oddaje kontrast między brutalnością porucznika Pinkertona a wrażliwością Butterfly, która jest tak krucha jak skrzydła motyla.Dla Roberta Wilsona ta japońska tragedia stanowi idealne środowisko do zaprezentowania jego charakterystycznego formalizmu. Z dala od tradycyjnych wachlarzy i gałązek wiśniowych reżyser wykorzystuje stylizowane aktorstwo i oszczędną przestrzeń, aby pozwolić liniom melodycznym rozkwitnąć w całej ich czystości.
W 1 kinie
Młoda i zbuntowana Vera postanawia zorganizować koncert pianisty jazzowego Keitha Jarreta. Stawia wszystko na jedną kartę, by w zdominowanym przez mężczyzn świecie jazzu spełnić swoje marzenia. Wbrew woli konserwatywnych rodziców, na przekór piętrzącym się problemom, wynajmuje operę. Jej plan na początku zdaje się skazany na porażkę, a jednak brawurowo osiąga swój cel. Kulisy legendarnego koncertu to tętniąca muzyką opowieść o młodzieńczej determinacji i sile marzeń.Film inspirowany historią Very Brandes, osiemnastolatki, która zorganizowała najpopularniejszy koncert jazzowy w historii. Improwizacja fortepianowa Keitha Jarretta z tego koncertu została zarejestrowana na płycie „The Köln Concert” i stała się najlepiej sprzedającym się solowym albumem w historii jazzu oraz najlepiej sprzedającym solowym nagraniem fortepianowym wszechczasów.
W 1 kinie
Dawni posłańcy inkaskiego imperium dostarczają najważniejsze wiadomości, więc muszą być szybcy, silni… i mogą to być tylko mężczyźni. Wszystko się jednak zmieni, gdy młoda dziewczyna o imieniu Kayara postanowi jako pierwsza dołączyć do tego elitarnego grona. Bohaterka decyduje się wziąć udział w Wyścigu Posłańców przebrana za chłopca. Całej konkurencji z uwagą przypatruje się cesarz Inków, więc kiedy w pewnym momencie wychodzi na jaw prawdziwa tożsamość Kayary, grozi jej dotkliwa kara. Na szczęście, pewien młody książę bardzo jej kibicuje i udaje się jej dopiąć celu. Kayara wspólnie z zaprzyjaźnionym chomikiem będzie mogła teraz odkrywać pełne magii historie swojej krainy oraz być może uda się jej zapobiec nadciągającemu niebezpieczeństwu w postaci hiszpańskich konkwistadorów.
W 1 kinie
Długo oczekiwane wydarzenie w londyńskiej Royal Academy of Arts. To pierwsza w historii Wielkiej Brytanii wystawa poświęcona portretom autorstwa francuskiego mistrza Edouarda Maneta.Ta głośna wystawa w Royal Academy of Arts była pierwszą w historii tak pełną retrospektywą poświęconą sztuce portretowej Édouarda Maneta. W Londynie zgromadzono z tej okazji prace malarza z muzeów i kolekcji prywatnych z całej Europy, Azji i USA. Portrety Maneta nigdy nie zostały zbadane i zaprezentowane w formie monograficznej wystawy, mimo że stanowią około połowy jego twórczości. Artysta malował wizerunki członków rodziny, przyjaciół, znanych literatów, działaczy politycznych i inne sławy tamtych czasów, portretując tym samym nie tylko zamawiających, ale i ówczesne społeczeństwo. Wystawa składała się z ponad 50 prac; w tym portretów najmożniejszego mecenasa malarza, jego żony Suzanne Leenhoff, luminarzy literatury: Antonina Prousta, Émila Zoli i Stéphane’a Mallarmé. Portretowani często pojawiają się w trakcie wykonywania czynności z życia codziennego, co wskazuje na nowoczesne myślenie Maneta o portrecie pod wpływem fotografii portretowej. Film ukazuje także zakulisowe przygotowania do prezentacji wystawy, które normalnie pozostają niewidoczne dla publiczności, a także ciekawostki z życia Maneta i XIX-wiecznego Paryża.
W 1 kinie
Do turoszowskiego kombinatu węgla brunatnego przyjeżdża chłopak. Nikt nic o nim nie wie. Może szuka przygody, dobrego zarobku, a może usiłuje się ukryć w środowisku obieżyświatów podobnych do niego? Zaprzyjaźnia się z chorym na gruźlicę geologiem Piotrem. Piotr pomaga przybyszowi zaadaptować się w nowym miejscu: znajduje mu pracę w kombinacie i miejsce w hotelu robotniczym. Ale ten nie zagrzewa tam miejsca. W miasteczku pojawia się mężczyzna poszukujący chłopaka, co wzbudza w nim chęć ucieczki na Zachód..
W 1 kinie
Oparty na bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa “Pamiętnik” to jeden z najpiekniejszych melodramatów ostatnich lat, przy którym nawet „Przeminęło z wiatrem” jest jedynie lekką komedią. Dwoje pensjonariuszy domu opieki umila sobie czas, czytając pamiętnik, w którym opisana jest historia wielkiej miłości. Okazuje się, ze ona jest chora na Alzheimera, a on w ramach terapii, w każdej wolnej chwili czyta jej fragment książki. I tu historia przenosi się w lata 40. do Północnej Karoliny, jej bohaterowie to dwójka młodych ludzi, których połączyło głębokie uczucie. Jak to bywa w melodramatach kochankowie napotykają na szereg przeszkód od różnicy klasowej i materialnej, poprzez sprzeciw rodziców, zawieruchę wojenną. Czy bohaterowie zdołają pokonać trudności, które ich spotykają? Tego dowiadujemy się z kart tytułowego Pamiętnika.
W 1 kinie
Impresjonizm to jeden z najważniejszych nurtów w historii sztuki. Dzieła impresjonistów są podziwiane przez miliony widzów odwiedzających muzea i galerie sztuki.Początki były jednak trudne. Impresjoniści i ich sztuka byli odrzucani przez publiczność. Wszystko zmieniło się w 1874 roku. Pierwsi impresjoniści, „spragnieni niezależności”, dokonali przełomu, organizując własną wystawę poza oficjalnymi kanałami. Narodził się impresjonizm, a świat sztuki zmienił się na zawsze.Co doprowadziło do pierwszej przełomowej wystawy 150 lat temu? Kim były osobowości, które dzierżyły swoje pędzle w tak radykalny i prowokacyjny sposób? Spektakularna wystawa w Musée d’Orsay pozwala spojrzeć świeżym okiem na tę niezwykłą opowieść o pasji i buncie. Historia nie jest opowiadana przez historyków i kuratorów, ale słowami tych, którzy byli świadkami świtu impresjonizmu: artystów, prasy i mieszkańców Paryża w 1874 roku.„Wystawa w kinie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.
W 1 kinie
Jérémie wraca do sennego francuskiego miasteczka na pogrzeb byłego szefa. Pobyt prędko się wydłuża, a chłopak jest oskarżany o niespodziewane nawiązanie zbyt bliskich relacji z wdową. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy nakręcona przez podejrzliwego syna kobiety spirala przemocy przynosi zaskakujący rezultat. Jérémie znajduje jednak sojusznika, który próbuje wybawić go z kłopotów, w czym pomaga także nieudolność miejscowej policji.Opowiadając o stracie i pożądaniu, ceniony francuski reżyser Alain Guiraudie (znany między innymi z „Nieznajomego nad jeziorem”) tworzy wyjątkowe połączenie kryminału i czarnej jak smoła komedii, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom francuskiego kina. Po premierze na festiwalu w Cannes „Mizerykordia” otrzymała osiem nominacji do Cezarów i niemal same pozytywne recenzje (95% na Rotten Tomatoes), a przez „Cahiers du Cinéma” okrzyknięta została na najlepszym filmem 2024 roku.
W 1 kinie
„Samurai Cop” w reżyserii Amira Shervana, to film z lat 80., będący niskobudżetową wersją kina policyjnego w stylu Zabójczej broni” Historia detektywa Joe Marshalla, znanego jako Samuraj, walczącego z bezwzględnym gangiem Katana, to produkcja słynąca z braku logiki scenariuszowej, nietypowego aktorstwa i niezapomnianych dialogów. Film zostanie wyświetlony w oryginalnej wersji przygotowanej prosto z taśmy VHS, a dodatkowym smaczkiem będzie głos legendarnego polskiego lektora Tomasza Knapika. VHS Hell – kolektyw założony w Trójmieście w 2010 roku przez Krystiana Kujdę. Zajmuje się organizowaniem pokazów filmów dystrybuowanych w Polsce na kasetach wideo w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90., a także zbieraniem, archiwizowaniem i publikowaniem materiałów związanych z erą wideo i przeprowadzaniem wywiadów z dystrybutorami, właścicielami wypożyczalni i lektorami filmowymi. Celem organizowanych przez VHS Hell pokazów jest przypomnienie najdziwniejszych, najbardziej nieudanych i kuriozalnych, ale jednocześnie fascynujących filmów, które można było znaleźć w polskich wypożyczalniach. W ciągu piętnastu lat działalności VHS Hell odbyło się ponad 250 pokazów, kolektyw współpracował z takimi festiwalami jak Nowe Horyzonty, Festiwal Filmów Kultowych, Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, Octopus Film Festival, Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych Cinemaforum, Mystic Festival i Inside Seaside.
W 1 kinie
Samurai Cop w reżyserii Amira Shervana, to film z lat 80., będący niskobudżetową wersją kina policyjnego w stylu Zabójczej broni” Historia detektywa Joe Marshalla, znanego jako Samuraj, walczącego z bezwzględnym gangiem Katana, to produkcja słynąca z braku logiki scenariuszowej, nietypowego aktorstwa i niezapomnianych dialogów. Film zostanie wyświetlony w oryginalnej wersji przygotowanej prosto z taśmy VHS.
W 3 kinach
Piękny, usytuowany na wzgórzu las zamieszkany jest przez dość pokaźną społeczność szopów. Pomijając drobne sąsiedzkie waśnie, wiodą one życie spokojne i beztroskie - aż do chwili, kiedy w okolicy rozlega się warkot koparek i buldożerów. Okazuje się, że ludzie chcą zrównać las z ziemią i na tym miejscu wybudować osiedle mieszkaniowe. Szopy nie mogą do tego dopuścić. Postanawiają zastosować sabotaż: dzięki umiejętności transformacji, która umożliwia wcielenie się w dowolną postać, będą wszelkimi możliwymi sposobami utrudniać postęp prac budowlanych...
W 1 kinie
Raoul Duke (Johnny Depp) i jego podejrzany prawnik dr Gonzo (Benicio del Toro) wyruszają w podróż do Las Vegas. Duke ma relacjonować stamtąd wyścigi motocyklowe na pustyni, ale kiedy ma się wygodny samochód wypełniony po brzegi narkotykami i alkoholem, niczego nie sposób przewidzieć. Na swej drodze przyjaciele spotykają rozmaitych ludzi – postacie autentyczne mieszają się z wytworami halucynacji. Relacja z Vegas coraz bardziej przypomina narkotyczną podróż wśród dziwactw współczesnej Ameryki – bez celu, za to z mnóstwem niespodzianek.
W 1 kinie
Paryż, rok 1963. Najmłodszy z rodzeństwa, Roland, jest wyjątkowym chłopcem. Lekarze orzekli, że nigdy nie będzie chodził, ale jego uparta matka – Esther – nie przyjmuje tego do wiadomości.Dzięki niezachwianej nadziei i wyparciu złych myśli, podejmuje walkę przeciwko (wydawałoby się) nieubłaganemu losowi. Jej ogromna charyzma oraz miłość, jej siła przekonywania, jej chęć do zabawy oraz skłonność do medycyny alternatywnej stanowią świat, w którym Roland poznaje cudowne życie, jakie jego matka sobie dla niego wymarzyła. Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył Esther.Historia oparta na faktach. Reżyser Ken Scott stworzył pełną ciepła sagę rodzinną z dozą humoru i optymizmu.
W 1 kinie
Wakacyjne piątkowe wieczory na Scenie Plenerowej w Dawnej Pralni spędzimy oglądając spektakle Teatru Telewizji na dużym ekranie! Pierwszy seans już w piątek 11 lipca od 21:00 do 23:00. „Jak nie zabiłem swojego ojca i jak bardzo tego żałuję” to spektakl w reżyserii polskiego dramatopisarza, Mateusza Pakuły – autora książki o tym samym tytule. Spektakl opowiada o umieraniu – temacie, który prędzej czy później dotknie nas wszystkich. To historia o przeżyciach autora związanych z powolną śmiercią, spowodowaną chorobą nowotworową jego ojca. Spektakl jest oparty na osobistych przeżyciach autora. To ukazanie codzienności naznaczonej śmiercią i chorobą bliskiej osoby. Serdecznie zapraszamy na seans!
W 1 kinie
Masz mniej niż 18 lat i lubisz dobre kino? A może chcesz pogadać o tym, co naprawdę ważne? Raz w miesiącu oglądamy filmy o tym, co ważne – relacje, presja, emocje. Takie, które nie zostawiają Cię obojętnym. Po filmie siadamy razem i rozmawiamy – o tym, co czujesz, o tym, co dotyczy Ciebie albo Twoich znajomych, o tym, co warto zrozumieć i o co warto zapytać. Spotkania prowadzą osoby, które potrafią słuchać i stworzyć bezpieczną przestrzeń. Możesz się wypowiedzieć, ale nie musisz. Możesz tylko być i słuchać. Wpadaj, jeśli lubisz kino z sensem i rozmowy, które zostają w głowie na dłużej. Jeśli chcesz dołączyć wypełnij formularz zgłoszeniowy do naszego projektu „LaLuz. Wsparcie psychologiczne młodzieży” i zapisz się na wybrane wydarzenia: [link do formularza] lub www.promykslonca.pl/laluz
W 1 kinie
Serce Szczepina oraz Wrocławska Fundacja Filmowa zapraszają na siódmą edycję kina plenerowego pod nazwą „W letnim kinie na Szczepinie”. Tak jak co roku, przy górce na Sercu Szczepina ustawimy ekran i zaprosimy was do wspólnego spędzenia dwóch letnich wieczorów w kinie pod gwiazdami. Seanse odbędą się w dwa lipcowe wieczory: 12 i 13 lipca. Repertuar Sobota, 12 lipca / godz. 21:15 „Wredne liściki” reż. Thea Sharrock | Francja / Wielka Brytania / USA, 2023 komedia kryminalna, 102 min Mieszkańcy małego miasteczka zaczynają otrzymywać wulgarne listy. Podejrzenie pada na irlandzką imigrantkę. Kliknij tutaj, żeby obejrzeć zwiastun Niedziela, 13 lipca / godz. 21:15 „Piosenki o miłości” reż. Tomasz Habowski | Polska, 2021 muzyczny film obyczajowy, 90 min Współczesna Warszawa. Młody muzyk poznaje początkującą wokalistkę z małego miasta. W obsadzie: Tomasz Włosok, Justyna Święs i Andrzej Grabowski. Kliknij tutaj, żeby obejrzeć zwiastun Na pokazach zapewniamy leżaki. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Fundusz Czasu Wolnego” finansowanego przez Radę Osiedla Szczepin.
W 2 kinach
Kina Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany zapraszają na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie – Filmowe Poranki: Strażak Sam, cz. 5. w niedzielę 20 lipca o godzinie 10.30. Zaprezentujemy zestaw bajek: Karaibskie pyszności Pożar na szlaku Dzielny James Ukulele rządzi Wybryki mew Radio Mandy Czas trwania pokazów: 57 minut Strażak Sam „Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Konkursy i zabawy Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają konkursy i zabawy w sali kinowej. Uczestnicy Filmowych Poranków! Każdy z Was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach Łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła! Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzymuje kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na Was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki! Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Scenariusz wydarzenia: zabawy i konkursy z animatorem [10-15 min] projekcja – zestaw bajek lub film [50-60 min] Specyfika seansu filmowego: dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności Zapraszamy również na kolejne Filmowe Poranki w dniu 3 sierpnia o godzinie 10:30! Tym razem zaprezentujemy zestaw filmów „Filmowe Poranki: Bing”, cz. 5. Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci. Cennik: 4 i więcej dni przed seansem – 20,90 zł 3 dni przed seansem – 24,90 zł 2 dni przed seansem – 27,90 zł 1 dzień przed seansem – 29,90 zł w dniu seansu – 31,90 zł Cena biletu dla każdego uczestnika.
W 1 kinie
Z początkiem sierpnia, zapraszamy na kolejny spektakl Teatru Telewizji w ramach dialogowego kina plenerowego. Tym razem na tapecie monodram „Mianujom mie Hanka” w reżyserii Mirosława Neinerta, bazujący na tekście Alojzego Lyski „Opowieść górnośląska”. To rodzinna historia z ziemią śląską w tle, a w dodatku spektakl w całości grany jest po śląsku! To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć tego języka w tak wyjątkowej, artystycznej formie! Startujemy 1 sierpnia już o 21:00.
W 2 kinach
Kina Helios Wrocław Magnolia Park i Helios Wrocław Aleja Bielany zapraszają w dniach 5-6 lipca 2025 o godzinie 10:00 i 11:30 na przedpremierowe seanse filmu „Basia. Mam swój świat”. „Basia. Mam swój świat” Basia ma pięć lat, mocny charakterek i oryginalne spojrzenie na świat. Jej każdy dzień jest pełen zabawy i pasiastego humoru. Razem ze swoim pluszowym przyjacielem Miśkiem Zdziśkiem powraca w nowej odsłonie adaptacji kultowych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak! Rezolutna Basia dobrze wie, czego chce. Wie też, czego nie chce. Żelki mogłaby jeść nawet na śniadanie, więc kiedy tylko nadarza się okazja, bardzo chętnie sięga po słodycze! Wizyta u dentysty jednak nie spotyka się z takim samym entuzjazmem bohaterki. Oczywiście to nie przez to, że nie chce prowadzić zdrowego trybu życia! Basia uwielbia bawić się na dworze, grać w piłkę nożną oraz zawsze jest chętna, żeby wyjechać w podróż z rodziną. Siedzenie w miejscu zdecydowanie nie jest dla niej! „Basia. Mam swój świat” to kolejna odsłona uwielbianego przez najmłodszych widzów serialu, który wiernie odzwierciedla styl i humor adaptowanych książek. Każdy odcinek opowiada nową przygodę, przepełnioną radością, dobrymi wartościami i świetną zabawą. Odcinki, które zobaczymy w trakcie seansu: Basia i podróż, Basia i słodycze, Basia i dentysta, Basia i piłka nożna. Szczegóły Czas trwania filmu: 45 min. Kategoria wiekowa: 4+. Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania. Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu Facebook Helios Dla Dzieci. Cennik: 4 i więcej dni przed seansem – 20,90 zł, 3 dni przed seansem – 24,90 zł, 2 dni przed seansem – 27,90 zł, 1 dzień przed seansem – 29,90 zł, w dniu seansu – 31,90 zł. Cena biletu dla każdego uczestnika.
FILTRUJ