Kultura Dostępna: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Kultura Dostępna: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

W ramach projektu Kultura Dostępna w kinach, realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury, który jest częścią Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Kultura Dostępna, co czwartek o godzinie 18:00 będą wyświetlane polskie filmy za 10 zł dla każdego. Projekcje odbędą się we wszystkich kinach sieci Helios w całej Polsce oraz w kinach Elektronik i Iluzjon w Warszawie.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 (2019)

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” to ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel-mogel”.
Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Szczegóły Kultura Dostępna: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

Reżyseria Kordian Piwowarski
Scenariusz Ilona Łepkowska
Obsada
  • Ewa Kasprzyk - Barbara Wolańska
  • Grażyna Błęcka-Kolska - Katarzyna Zawada
  • Zdzisław Wardejn - Profesor Marian Wolański
Tytuł oryg. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
Kraj Polska
Gatunek komedia
Rok 2019
Długość 123 min

Komentarze