Startup Founders na barce

Startup Founders na barce

Już po raz drugi we Wrocławiu założyciele startupów,  będą mieli okazję podzielić się swoją wiedzą. Będzie to możliwe podczas spotkania organizowanego przez Startup Founders, podczas rejsu po Odrze, który odbędzie się w piątek, 12 maja 2017 r. Pierwszych pięciu czytelników naszego portalu, którzy zachcą wziąć udział w wydarzeniu, po podaniu kodu SF-WROCLAW, otrzyma 25 proc. zniżki na bilet.

Spotkanie na barce

Wymiana doświadczeń na takie tematy jak współpraca B2B, ekspansja na rynki zagraniczne czy metody przyspieszenia rozwoju firmy to główny cel spotkania dla tych, którzy założyli już swoje startupy i od lat działają z mniejszymi lub większymi sukcesami.

Spotkanie odbędzie się w formie zamkniętych kręgów eksperckich, podczas których  intensywnie i rzeczowo będą weryfikowane idee, a uczestnicy będą mogli podzielić się swoim know-how.

– Postaramy się znaleźć najsilniejsze i najsłabsze strony każdego z nas, aby dokładnie wiedzieć, kto w jakich aspektach potrzebuje wsparcia – mówi Tomasz Chołasta, jeden z organizatorów wydarzenia. Piątkowe spotkanie będzie szansą na to, aby zebrać merytoryczny feedback, zyskując świeże spojrzenie na dany problem, wzbogacając swój punkt widzenia. W dobie konferencji, na których te same osoby powtarzają te same, utarte schematy, pojęcia synergii i dzielenia się wiedzą i utraciły swoje pierwotne znaczenie.  My stawiamy przede wszystkim na dialog i debaty, a nie jednostronny przekaz.  Działamy w opozycji do obecnych trendów, oferując unikalną formułę dla wąskiego grona ludzi, którzy szukają czegoś więcej niż typowych spotkań networkingowych.  

Podczas piątkowego rejsu odbędzie się również grill oraz after party.

Zapisy.

Lokalizacja

Barka na Odrze

,  

Komentarze