Property Forum

Property Forum

Dlaczego biznes stawia na Wrocław? Co buduje gospodarczą siłę Wrocławia? Czy na handlowej mapie Wrocławia są jeszcze nisze?  Jak skutecznie rozwijać rynek pracowników dla sektora nowoczesnych usług we Wrocławiu? – na te wszystkie pytania odpowiedzą uczestnicy regionalnej konferencji Property Forum, która odbędzie się 22 listopada 2016 r. we Wrocławiu.

Property Forum Wrocław to spotkanie właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych.  Wśród jego uczestników będą przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, przedstawiciele sieci hotelowych, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych. Swój udział potwierdzili już przedstawiciele zarządów m.in. Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa, Panattoni Europe, Kruk SA, Impel SA, Portu Lotniczego Wrocław SA, sieci Marriott International, Credit Suisse Business Delivery Center. W spotkaniu wezmą udział również rektorzy Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego.

W trakcie konferencji uczestnicy porozmawiają m.in. o sukcesie gospodarczym Wrocławia, strategii dotyczącej przyciągania inwestorów, oczekiwaniach biznesu, realizowanych i planowanych inwestycjach w nieruchomości komercyjne czy rynku pracowników dla sektora nowoczesnych usług. Mowa będzie również o współpracy biznesu z wyższymi uczelniami, gospodarce opartej na wiedzy oraz ofercie edukacyjnej na potrzeby inwestorów. Przedstawione zostaną również krótkie historie spektakularnych projektów komercyjnych realizowanych w tej części Polski.
Organizatorem konferencji Property Forum Wrocław, organizowanej w stolicy Dolnego Śląska już po raz trzeci, jest Grupa PTWP SA, wydawca portali propertynews.pl oraz propertydesign.pl.
Konferencja odbędzie się w hotelu Sofitel Wroclaw Old Town. Początek spotkania zaplanowano na godz. 9.00. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Konieczna jest jednak rejestracja na stronie internetowej:  https://konto.ptwp.pl/konferencje/property-forum-wroclaw-2016,205.html

Lokalizacja

Sofitel Wrocław Old Town

Św. Mikołaja 67, 50-127 Wrocław

Komentarze