WROwerowy Serwis – rowerowa akcja dla wrocławian

WROwerowy Serwis – rowerowa akcja dla wrocławian

15 marca we Wrocławiu ruszyła rowerowa akcja dla fanów dwóch kółek. Inicjatywa o nazwie „WROwerowy Serwis” to działanie pod patronatem stowarzyszenia Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, które organizowane jest przez Wrocław Fashion Outlet. Ma zachęcić mieszkańców miasta do przesiadania się z samochodów na rowery, które są zdrowsze nie tylko dla ich użytkowników, ale także wrocławskiego środowiska. W jej ramach – do 28 marca będzie można m.in. dokonać bezpłatnego przeglądu roweru i go ozdobić.

WROwerowy Serwis

We WROwerowym Serwisie, który stanął przed wrocławskim centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet przy ul. Granicznej 2, od 15 do 28 marca czekają mechanicy wykonujący przeglądy jednośladów, stanowisko personalizacji rowerów, ubrań i akcesoriów, a w weekendy spotkać będzie można ekipę Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej.

Stowarzyszenie będzie edukowało w obszarze bezpiecznej jazdy po Wrocławiu, rozdawało broszury informacyjne, a także specjalne naklejki.  - Gdy pojawił się pomysł na tę akcję i zapytanie z strony Wrocław Fashion Outlet o jej wsparcie, odpowiedź była natychmiastowa i jednoznaczna. Zawsze wspieramy inicjatywy, które mają promować rower jako ten lepszy i zdrowszy środek lokomocji. A ta akcja nie tylko promuje i edukuje, ale jeszcze daje Wrocławianom możliwość sprawdzenia swojego roweru, naprawy, a także ozdobienia go - mówi Cezary Grochowski, prezes stowarzyszenia Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

Bezpłatny przegląd rowerów 

Z bezpłatnego przeglądu roweru i drobnych napraw (m.in. czyszczenia i smarowania łańcucha, kontroli zużycia napędu, regulacji hamulców, przerzutek, pompowania opon, testu wszystkich mechanizmów łożyskowych oraz dokręcenia nakrętek piast, sterów i korbowodu) skorzystać może każdy klient centrum handlowego. Wystarczy, że okaże w serwisie paragon z Wrocław Fashion Outlet na dowolną kwotę - najpóźniej dzień po zakupie.

Można także ozdobić swój rower lub przyniesione ubrania i akcesoria poprzez naniesienie na nie różnych przygotowanych wzorów lub ręczne malowanie farbami. Opcja ozdabiania jest dodatkowo dostępna dla wszystkich, którzy zrobią zakupy w ramach programu lojalnościowego centrum o nazwie Wrocław Fashion Club. Jego członkiem można zostać w kilka minut pobierając aplikację, rejestrując się na stronie internetowej centrum lub w Punkcie Informacyjnym na miejscu.

Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na Facebooku oraz stronie internetowej Wrocław Fashion Outlet (www.wroclawfashionoutlet.com) i stronie internetowej stowarzyszenia.    

Gdzie i kiedy

  • Czas i miejsce pracy WROwerowego Serwisu:
  • Dni otwarcia: 15.03. – 28.03.
  • Godziny otwarcia: PON – SOB: 11:00 - 19:00, NIEDZIELA (28.03): 11:00 - 19:00
  • Miejsce: parking przed centrum handlowym Wrocław Fashion Outlet - od strony wejścia głównego.

Lokalizacja

Wrocław Fashion Outlet

Graniczna 2, 54-610 Wrocław

Komentarze