Noc IT we Wrocławiu

Noc IT

Czym jest Infrastruktura Konwergentna oraz jakie innowacje pojawią się już niebawem w serwerach? O tym wszystkim na kolejnej Nocy IT - cyklicznym spotkaniu pasjonatów i profesjonalistów branży informatycznej, która odbędzie się 6 września we wrocławskiej kawiarni Barbara przy ul. Świdnickiej. Partnerem najbliższego wydarzenia jest Hewlett Packard Enterprise, dostawca rozwiązań zaawansowanych dla biznesu.

Goście Nocy IT, podczas prezentacji i praktycznych warsztatów, poznają rozwiązania z najnowszej rodziny serwerów HPE Proliant 10, wykorzystującej nowe procesory Intel Xeon Scalabe. Eksperci z Centrum Kompetencyjnego AB oraz partnera wydarzenia wyjaśnią, czym jest Infrastruktura Konwergentna, a także pokażą praktyczne przykłady jej zastosowania w biznesie. Jest to bowiem bardzo efektywne rozwiązanie łączące w sobie moc przetwarzania, przestrzeń dyskową oraz networking w jednym urządzeniu.

Podczas spotkania zostaną przeprowadzane również warsztaty praktyczne, prezentujące funkcjonaliści sytemu HPE Aruba ClearPass, obejmujące m.in. zaawansowany dostęp gościnny do sieci Wi-Fi czy BYOD ( Bring Your Own Device ) – onboarding mobilnych urządzeń osobistych do sieci korporacyjnej.
Noc IT to okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów. Dodatkowo swobodna atmosfera panująca podczas wydarzenia sprzyja nieskrępowanej dyskusji i wymianie poglądów. Z racji dużego zainteresowania wydarzeniem organizator uruchomił już możliwość zapisów.

Udział jest bezpłatny i decyduje kolejność rejestracji.

Lokalizacja

Barbara

 

Komentarze