agenda wydarzenia

Startup: Wroclaw Meetup #3 Robotics – digital disruption in real world

Do niedawna temat z filmów sci-fi, dziś elementy naszego życia. Automatyzacja i robotyka, coraz powszechniej i szerzej wykorzystywane, będą hasłem przewodnim trzeciego spotkania w ramach projektu Startup: Wroclaw meetup, noszącego tytuł Robotics – digital disruption in real world.

Przedstawiciele EY Global Delivery Services Poland oraz FANUC Polska Sp. z o.o. opowiedzą o praktycznych zastosowaniach robotyki w skali globalnej zarówno w produkcji jak i procesach biznesowych. Firmy przygotują również stoiska, na których zaprezentują przykłady swoich rozwiązań.

Podczas wystąpień obecni będą reprezentanci startupów, czy też firm o startupowych korzeniach – przygotowano cztery inspirujące wystąpienia startupów z wrocławskiego podwórka: Blebox, Sky Tronic, Orchid Sp zo.o. i Scanway. Nieodłączną częścią Startup: Wroclaw Meetup jest networking, gdzie każdy z każdym będzie mógł wymienić swoje doświadczenia, zdobyć nową wiedzę i pozyskać kontakty, które być może zaowocują współpracą i sukcesem.

Spotkanie odbędzie się w sali 007 w budynku D-21 na Politechnice Wrocławskiej, 16 maja 2017 r. o godzinie 17.30.

Język wydarzenia: angielski.

Nowa dawka inspiracji

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych produktów i rozwiązań dla swoich potencjalnych klientów. Poznaniu różnych branż, wymianie informacji oraz nawiązaniu relacji ma służyć projekt Startup: Wrocław meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu. Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat projektu. Po części oficjalnej odbędzie się networking oraz afterparty.

Zapisy: obowiązuje bezpłatna rejestracja.

Patronem strategicznym cyklu meetupów jest firma Probuild tworząca nowoczesny kampus biurowy Pin Park we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 33  (www.pin-park.pl), w samym centrum zachodniej osi biznesu. Pierwszy etap, którego realizacja zakończy się w IV kwartale 2018 roku, zaoferuje niemal 17.000 mkw wysokiej jakości powierzchni biurowej.  

Lokalizacja

Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej - Politechnika Wrocławska

Pl. Grunwaldzki 11, 50-377 Wrocław

Komentarze