Killer Drum | warsztaty perkusyjne

Killer Drum – warsztaty perkusyjne

 Warsztaty DRUM KILLER _ sobota / 18 marca 2023. Temat: KOORDYNACJA. Gościem specjalnym będzie dr hab. Dariusz Kaliszuk – na co dzień wykładowca Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.  Wraz z nim zajęcia poprowadzą Kuba Regulski oraz Michał Lange.  UWAGA ‼️ mamy limit 12 miejsc, więc śpieszcie się z zapisami.

Czym są warsztaty DRUM KILLER.  To 8 godzin grania na perkusji i ćwiczenia danego zagadnienia pod czujnym okiem i uchem prowadzących. Program najbliższego Drum Killera wyglądać będzie następująco: 

  • Dwugodzinny wykład Dariusza Kaliszuka dotyczący właściwego chwytu oraz ustawienia rąk - wykład połączony będzie z ćwiczeniami na padach. 
  • zajęcia indywidualne w salach ćwiczeniowych z udziałem wszystkich prowadzących 
  • jedna przerwa obiadowa - przewidziana po 4 h grania. 

Za część merytoryczną oraz przygotowanie materiałów odpowiedzialny jest Dariusz Kaliszuk - część praktyczną poprowadzą wszyscy edukatorzy. Każdy z uczestników przed Killerem otrzyma do zapoznania materiały w postaci ćwiczeń koordynacyjnych oraz podkładów drumless przygotowanych w różnych tempach. 

PODSUMOWUJĄC…  jeżeli właśnie „dobiłeś do ściany” ze swoim graniem 🛟🗿? Szukasz motywacji do ćwiczeń? Jakieś zagadnienie natury perkusyjnej sprawia Ci problem? a może chcesz sprawdzić siłę swojego charakteru

DRUM KILLER to idealne warsztaty, które z pewnością wprowadzą twoje granie i ćwiczenie na wyższy level  Prezentowane ćwiczenia będą optymalnie dopasowane do Twojego poziomu zaawansowania - zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził.

Twoje postępy będą sprawdzane na bieżąco przez prowadzących, a podczas lekcji indywidualnych nauczyciele przygotują dla Ciebie szczegółowy plan ćwiczeń na kolejne miesiące. 

Kiedy? 18/03/23 (sb)  O której? 10:00 - 18:00 

Wpisowe? 300 zł (dla naszych uczniów 10% zniżki)

Bilety.

Lokalizacja

TONY Szkoła Muzyczna Podstawy Dźwięków

Plac Orląt Lwowskich 20c,  Wrocław

Komentarze