Wrocław Model United Nations 2022

Wrocław Model United Nations 2022

Organizowany po raz 25. w pięknym mieście Wrocławiu, WROCMUN 2022 będzie bardzo mocno skupiał się na umożliwieniu współpracy międzynarodowym wspólnym wysiłkom w odpowiedzi na wielobiegunowe kryzysy, takie jak wojna w Ukrainie czy globalne ocieplenie. By to osiągnąć, współpracowaliśmy z European Law Students’ Association, Portem Lotniczym Wrocław, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego oraz firmą Vorwerk Ltd.

WrocMUN dąży do zgromadzenia polskich i ukraińskich delegatów z najlepszymi i najzdolniejszymi członkami międzynarodowej społeczności MUN, aby sprzyjać międzynarodowej i międzyregionalnej debacie, a także pokazać gościnność, otwartość i niezachwiane zaangażowanie Polski w profesjonalizm w tym procesie.

W trakcie debat nasi delegaci będą mieli niepowtarzalną okazję do podjęcia odpowiednich dyskusji z doświadczonymi ekspertami reprezentującymi zarówno sektor prywatny, jak i publiczny miasta Wrocławia i całego regionu Dolnego Śląska. Dzięki naszym sponsorom mamy możliwość zniesienia opłat delegatów dla uchodźców z Ukrainy – dając im możliwość bycia wysłuchanym na arenie międzynarodowej, a jednocześnie dając wszystkim niezbędną możliwość wysłuchania ich.

Lokalizacja

Liceum Ogólnokształcące Nr V

Kuronia 14, 50-550 Wrocław

Komentarze