Dzień Otwarty online dla przyszłych medyków

Dzień Otwarty online dla przyszłych medyków

Dzień Otwarty dla osób zainteresowanych studiami na kierunkach medycznych. Wydarzenie w formie online 26 marca 2021 r. w godzinach 13.00-16.30 na stronie internetowej rekrutacji Uniwersytetu Medycznego.

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu to nie tylko Wydział Lekarski. Uczelnia prowadzi studia na dziesięciu kierunkach w języku polskim i dwa w języku angielskim.

Prowadzi ćwiczenia w Centrum Symulacji Klinicznej oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, gdzie studenci odbywają zajęcia praktyczne. Tam też przyszli farmaceuci i analitycy medyczni zdobywają pierwsze laboratoryjne szlify. W ramach Dnia Otwartego UMW maturzyści mogą zapoznać się z pełną ofertą uczelni oraz dowiedzieć się, który kierunek najbardziej im odpowiada.

W trakcie wydarzenia przewidziane są m.in. prezentacje dotyczące zasad rekrutacji dla osób, które uzyskały świadectwo w Polsce i za granicą, oferty domów studenckich, stypendiów i wymian międzynarodowych. Zaplanowano także czat z przedstawicielami komisji rekrutacyjnych i studentami wszystkich kierunków.

Z okazji Dnia Otwartego udostępnione zostaną również niepublikowane do tej pory filmy ukazujące zaplecze dydaktyczne Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Strona internetowa Dnia Otwartego UMW.

Lokalizacja

Wydarzenie online

 Wrocław

Komentarze