Python level 1 - kurs online

Python level 1 – kurs online

Python to niezwykle wydajny i wszechstronny język programowania, który znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach. Stanowi fundament rozwiązań wykorzystywanych przez YouTube’a czy aplikacje Google’a.

Rozpocznij przygodę z programowaniem w najszybciej rozwijającym się języku programowania. Zdobądź wiedzę i praktyczne kompetencję, które dzięki naszemu wsparciu pomogą Ci znaleźć pracę i odmienić Twoje życie. Nasz intensywny kurs podstaw programowania w języku Python, prowadzony przez Ligę Niezwykłych Umysłów, przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem a chcą rozwinąć swoją karierę.

Szkolenie będzie realizowane poprzez platformę korbank.pl. Nie trzeba nic instalować, wystarczy kliknąć link i wejść przez przeglądarkę. W ramach zajęć uczestnicy dostaną dostęp z domu do zadań na platformie LNU. każdy z uczestników, będzie miał możliwość przetestowania działania konkretnych technik i metod prezentowanych wcześniej krok po kroku, przez trenera.

Zakres kursu:

zmienne i typy danych, podstawowe operacje wejścia / wyjścia, łańcuchy tekstowe, operatory arytmetyczne, wyrażenia, instrukcje warunkowe, pętle, sekwencje danych w Pythonie, słowniki.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: przejscie@biblioteka.wroc.pl

W zgłoszeniu należy podać nazwę kursu, datę i godzinę, imię, nazwisko, nr telefonu.

Potwierdzenie uczestnictwa prześlemy w mailu zwrotnym. W dniu realizacji zajęć uczestnicy otrzymają kod dostępu do pokoju szkoleń.

Terminy: 10.09, 17.09, 24.09 i 1.10 (4 kolejne czwartki), godzina 17.00 – 19.00

Koszt: 129 złotych (za całość).

Lokalizacja

Centrum Innowacji Przejście – filia nr 13 MBP

Świdnicka 19,  Wrocław

Komentarze