espresso bloom

Spotkania z praktykami „espresso bloom”

Espresso Bloom – cykl spotkań przy kawie - inspirujący i wyjątkowi Goście - charytatywny cel. W maju 2020 Fundacja BloomPro zorganizuje cykl spotkań, z których dochód zostanie przekazany na wyposażenie siłowni Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Pieszycach. Potrzebna jest POMOC, działanie, wrażliwość, uśmiech i serce.

Już niedługo Dzień Dziecka - ufundujmy małym pacjentom sprzęt do siłowni, która teraz stoi pusta. To dla nich szansa na aktywne spędzane czasu wolnego, rozładowywanie nagromadzonych emocji. I właśnie dlatego Fundacja BloomPro we współpracy z firmą BloomPartners startuje 8 maja z cyklem 7 spotkań z praktykami „espresso bloom”.

W każdą środę i piątek w maju spotykamy się o 8:30 przy wspólnej kawie. Pierwszy kwadrans to wywiad z gości, kolejny – sesja pytań i odpowiedzi. Ta „kawa” ma MOC i dzięki niej możemy sprawić, by dzieci nie czuły się same! Liczymy na Was, dołączcie do tego wyjątkowego grona, ludzi pełnych odpowiedzialności i wrażliwości społecznej. Zapraszamy wszystkich, którym bliska jest nasza idea.

Zapisy.

Lokalizacja

Pod Ciśnieiem

Sudecka 96, 53-129 Wrocław

Komentarze