Campus Recuritment – Targi Pracy i Praktyk Politechniki Wrocławskiej

Campus Recuritment – Targi Pracy i Praktyk Politechniki Wrocławskiej

Campus Recruitment to Targi Pracy i Praktyk Politechniki Wrocławskiej gdzie pracodawca może pozyskać utalentowanych pracowników. Będzie to idealna okazja do poznania się z pracodawcami i skonfrontowania swoich umiejętności z wymaganiami firm. Targi odbędą się 13 i 14 marca 2018 r. na Politechnice Wrocławskiej.

Czym Campus Recruitment wyróżnia się na tle innych tego typu targów? Na stoiskach będzie wiele firm, a każda z nich musi posiadać otwarte procesy rekrutacyjne. To idealna okazja na to, żeby zaznajomić się z firmami, dowiedzieć się jakie umiejętności są wymagane na dane stanowisko. Będzie także możliwość przejścia wstępnej rozmowy rekrutacyjnej.

Znaleźć wymarzoną pracę, praktyki albo staż

Na targach będzie specjalnie wyznaczona tzw. Strefa Studenta, w której będzie możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV. Stylistka również doradzi zainteresowanemu jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną. – Jeżeli nie jesteś pewny swojego CV, przeczytamy je i w razie czego naniesiemy poprawki. Nawet jeśli zapomnisz zabrać z domu dokumenty aplikacyjne, nie ma sprawy, wydrukujemy je na miejscu za darmo – informują organizatorzy.

Przed targami zorganizowany zostanie tydzień szkoleń, gdzie doświadczony rekruter pokaże m.in. jak powinno wyglądać wzorcowe CV. Więcej informacji na stronie www.biurokarier.pwr.edu.pl.

Dla IT i inżynierów

Całe wydarzenie podzielono na dwie części. 13 marca wystawią się tylko firmy z branży IT, zaś drugiego dnia (14 marca) będzie okazja spotkać aż pięćdziesięciu różnych wystawców. Będą to przedstawiciele przedsiębiorstw (wyłącznie inżynierskich) z branży motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej itd.

Lokalizacja

Budynek C-13 Politechniki Wrocławskiej (serowiec)

Wybrzeże Wyspiańskiego S. 23-25, 50-370 Wrocław

Komentarze