Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower

Galeria Handlowa Sky Tower po raz pierwszy organizuje u siebie Giełdę  Antyków i Staroci. Od 12 do 14 marca zagoszczą w niej kolekcjonerzy i wystawcy niezapomianych przez czas przedmiotów z całej Polski.

  • antyki

    fot. Anna Motak


Miłośnicy antyków i poszukiwacze oryginalnych dawnych skarbów nie tylko pokażą swoje eksponaty, ale i wystawią na sprzedaż.

Lubujący się w porcelanie będą mogli natrafić na przedwojenne, ręcznie wykonane zastawy oraz skompletować do nich srebrne, ozdobne sztućce. Kupić będzie można również stylowe meble z unikatowymi zdobieniami, które idealnie wpasują się niemal w każde wnętrze współczesnego mieszkania. Nie zabraknie też miedzianych i mosiężnych, solidnie wykonanych dodatków do domu, a także obrazów znanych i mniej znanych artystów, wytwornych żyrandoli i lampek nocnych oraz naftowych. Bibliofile, filateliści oraz numizmatycy również znajdą coś niezwykłego do swoich kolekcji.

Pierwsza Giełda Antyków i Staroci odbędzie się na poziomie 0 (w łezce eventowej) GH Sky Tower, 12-14 marca, w godzinach pracy galerii. 

Zgłoś uwagę