Gadżety z filmu „Legion samobójców” od Multikina [ZAKOŃCZONY]

Już w piątek, 5 sierpnia na ekrany kin wchodzi jeden z najbardziej oczekiwanych filmów wakacji „Legion samobójców”. Z tej okazji Multikino i portal Wroclaw.pl przygotowało dla Was konkurs. Do wygrania atrakcyjne gadżety z filmu.


Koszulka męska i komiks o Batmanie, koszulka damska i komiks o przygodach Harley Quinn, i dla trzeciej osoby - koszulka damska z filmowym logo. To wszystko czeka na trzy osoby które jako pierwsze odpowiedzą na pytanie:

Jaką bronią posługuje się jedna z bohaterek filmu – Harley Quinn?

Odpowiedzi przysyłajcie w zamieszczonym poniżej formularzu. Konkurs trwa do piątku do godziny 12.00.

O czym opowiada „legion samobójców”? Superprzestępcy, którzy odsiadują swoje kary dostają szansę odkupienia win. Zostają wysłani na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

Bilety na pierwsze przedpremierowe i premierowe pokazy filmu akcji „Legion samobójców” można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych.

Tymczasem 12. 08 Multikino zaprasza na Noc Jokerów. Od czasu debiutu w DC Comics ponad pół wieku temu Joker pojawiał się na ekranie w wielu rozmaitych odsłonach. Tej nocy widzowie zobaczą aż trzy z nich w wyśmienitych filmach akcji! W repertuarze:

- widowiskowy LEGION SAMOBÓJCÓW i Jared Leto jako Joker - tuż po premierze!

- tajemniczy MROCZNY RYCERZ z epickim Jokerem w wykonaniu Heatha Ledgera,

- legendarne dzieło Tima Burtona BATMAN - w roli Jokera Jack Nicholson.

ENEMEF: NOC JOKERÓW odbędzie się 12 sierpnia (piątek) w Multikinie Arkady Wrocławskie oraz Pasaż Grunwaldzki. Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano. Głosowanie na kolejność emisji filmów możliwe jest na www.enemef.pl do 7 sierpnia. Wyniki głosowania zostaną podane 8 sierpnia wieczorem.Zgłoś uwagę