[KONKURS] Urodzinowe imprezowanie w Gradiencie

Klubokawiarnia na placu Solnym ma już dwa lata. Z tej okazji zaprasza na trzy dni wydarzeń specjalnych.


Rozgrzewka w czwartek podczas jam session. Na perkusji zagra Jarek Korzonek, na organach Taras Backovsky, a na gitarze Adam Ludkowski. 

Urodzinowe party w piątek to okazja do posłuchania Adrianny Styrcz. Wokalistka, której kiedyś mogliśmy kibicować w programie „X-Factor” udzielała się w wielu formacjach, żeby wymienić tylko Sinusoidal, Misses Modular, czy Lody. Odwiedzającym Gradient dała się też poznać w swingowo – jazzującej wersji podczas cyklicznych imprez Electro Swing Nite. Właśnie takie dźwięki połączone z jej interpretacją znanych szlagierów zaserwuje podczas urodzinowej imprezy klubu. Towarzyszyć jej będzie DJ Wyatt. Za to barmani Gradientu zaserwują tort, a hostessy liczne degustacje. 

Poprawiny urodzin w sobotę z występem Tundrum i Michalca na trąbce oraz ich gości na razie trzymanych w tajemnicy. 

Wstęp na wszystkie imprezy jest darmowy. Bezpłatna rezerwacja miejsc: +48604 094 328

U nas natomiast możecie zdobyć 5 voucherów o wartości 50 złotych każdy do wykorzystania przy barze. Aby zdobyć voucher, należy do czwartku, 18 grudnia, do godziny 12.00, wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Vouchery otrzymają autorzy pięciu pierwszych zgłoszeń.

Zgłoś uwagę