Bizneswoman Roku 2015 z Wrocławia? Dlaczego nie!

To już 7. edycja konkursu, organizowanego przez Sukces Pisany Szminką, w którym nagradzane są najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Do 18 grudnia br. można zgłaszać kandydatki do nagród w czterech kategoriach, regulamin konkursu przewiduje też nagrody specjalne. We Wrocławiu nie brakuje przedsiębiorczych i kreatywnych pań. Warto je promować i honorować – np. w takim konkursie. 


Konkurs Bizneswoman Roku niezmiennie już od sześciu lat, nagradzając kolejne przedsiębiorcze panie, otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieci kobiecego networkingu.

Ambasadorką tegorocznej edycji konkursu została Noreena Hertz – ceniona ekonomistka, profesor University Collage London, autorka bestsellerów, okrzyknięta przez dziennik „The Observer”. „najważniejszą myślicielką w historii”.

Ambitne projekty ambitnych kobiet

– Polskie kobiety nie zawsze są tak aktywne gospodarczo, jak powinny. Może nie zawsze są pewne swoich sił? Im więcej przykładów biznesowego sukcesu kobiet, tym lepiej dla nich, tym lepiej dla całej gospodarki – mówi prof. Witold Maciej Orłowski, polski ekonomista i członek jury konkursu, którego przewodniczącą jest znana w świecie branży kosmetycznej Irena Eris.

Celem Konkursu Bizneswoman Roku jest uhonorowanie przedsiębiorczych i kreatywnych kobiet, które z powodzeniem podejmują się realizacji ambitnych projektów, nagłośnienie tych sukcesów, a także wsparcie w pozyskaniu partnerów biznesowych oraz inwestorów. Wszystko to ma się zaś przyczynić się do wzmocnienia roli płci pięknej w życiu gospodarczym naszego kraju.

Panie nagradzane są w czterech kategoriach głównych:

  • Debiut Roku
  • Moja Firma
  • Korporacja
  • Działalność na rzecz Innych Kobiet

Mają również szanse na zdobycie nagród specjalnych, czyli:

  • Kobieta w Nowych Technologiach
  • Bizneswoman Publiczności

Promujmy panie z naszego miasta!

Udział w konkursie jest bezpłatny. Można zgłosić się do niego samodzielnie, wypełniając jednie formularz, znajdujący się na oficjalnej stronie konkursu www.bizneswomanroku.pli wysłać go na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl.

Każdy z nas ma również możliwość nominowania kobiety, którą uważa za godną zdobycia miana laureatki w wybranej kategorii. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 grudnia br.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji dokonuje partner strategiczny konkursu, a zarazem audytor – firma PwC. Do drugiego etapu zostaje zaproszonych dwadzieścia finalistek. Wyboru laureatek w czterech głównych kategoriach dokonuje jury. W jego skład wchodzą czołowi przedstawiciele świata biznesu oraz reprezentanci największych firm w Polsce. Jury przewodniczy dr Irena Eris – twórczyni silnej i rozpoznawalnej na świecie marki.

Od ubiegłej edycji konkursu jury przyznaje również nagrodę specjalną: Kobieta w Nowych Technologiach, której patronem jest firma GTECH (Grupa IGT). Internauci podczas głosowania online mogą zaś wybrać Bizneswoman Publiczności.

Ile przedsiębiorczych wrocławianek mogłoby w w tym konkursie powalczyć o tytuły najbardziej przedsiębiorczych współczesnych kobiet? Naszym zdaniem – sporo! Zacznijmy je promować. 

Więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji konkursu na stronie.

 Zgłoś uwagę