Album „Sekrety Twin Peaks” z kolorowanką [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 grudnia do 9.00.


Mamy dla Was egzemplarz specjalnego albumu marka Frosta „Sekrety Twin Peaks”. Miasteczko Twin Peaks, najbardziej fascynująca serialowa produkcja XX wieku, jedno z największych osiągnięć Davida Lyncha, mistrza surrealistycznej grozy i czarnego humoru, powraca na ekrany już w 2017 roku. Książka Marka Frosta, współscenarzysty serialu, stanowi pomost fabularny między tym, co zdarzyło się w Twin Peaks 25 lat temu, a tym, co czeka widzów teraz. Jest niezbędna do tego, by zrozumieć akcję nowego sezonu. Laura Palmer obiecała agentowi Cooperowi, że spotkają się ponownie za dwadzieścia pięć lat. Nadszedł czas na spełnienie tamtej obietnicy… lub groźby. Odkryjcie sekrety, które czają się w mrocznych lasach Twin Peaks.

Aby wygrać album „Sekrety Twin Peaks” trzeba do 21 grudnia (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytania:

1. Jaki był ulubiony placek agenta Dale'a Coopera w serialu „Twin Peaks”?

2. Jak nazywał się hotel, w którym zakwaterował się agent Cooper w Twin Peaks?

Wygrywa co trzecia osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę