Tramwaje linii 0L i 0P
Tramwaje linii okólnej 0L i 0P zostaną zawieszone, a w ich miejsce zostanie uruchomiona okresowa linia tramwajowa nr 70, która będzie kursowała w obu kierunkach na trasie Osobowice - pl. Staszica - Dw. Nadodrze - Nowowiejska - pl. Grunwaldzki - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Dw. Główny PKP - Ślężna - Park Południowy.
Tramwaj linii 6 i 7
"Szóstka"w kierunku pętli Krzyki będzie kursowała od pl. Bema objazdem przez mosty Młyńskie, Halę Targową, plac Dominikański i ulice Skargi, Teatralną do ulicy Świdnickiej, a "siódemka" jadąca w kierunku Kleciny będzie kursowała objazdem od ulicy Drobnera przez ulicę Dubois, most Mieszczański, ulicę Jagiełły, most Sikorskiego, pl. Jana Pawła II i ulicę Ruską do ulicy Kazimierza Wielkiego z pominięciem przystanku "Uniwersytet Wrocławski".W kierunku powrotnym linia 6 i 7 będzie kursowała bez zmian przez ulicę Szewską.
Tramwaje linii 14 i 24
Tramwaje linii 14 i 24 zostaną zawieszone, a w ich miejsce zostanie uruchomiona okresowa linia tramwajowa nr 74, która będzie kursowała w obu kierunkach na trasie Krzyki - Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska - pl. Legionów - pl. Orląt Lwowskich - pl. Jana Pawła II - Dubois - Pomorska - pl. Staszica - Osobowice.Autobusy linii K, 132, 142, 247, 248 i 257 kursujące ulicą Grodzką będą kursowały bez żadnych zmian.
Bilety okresowe
Przypominamy, że pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:
- wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
- wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.
Dodatkowo pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 0 będą mogli podróżować bez żadnych dopłat:
- tramwajami linii 70 na odcinku Dworzec Główny - pl. Staszica - Dworzec Główny;
- tramwajami linii 15 na odcinku Dworzec Autobusowy - pl. Staszica - Dworzec Autobusowy.
- autobusami linii K na odcinku Dworzec Główny - pl. Staszica - Dworzec Główny.
Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 14 lub 24 będą mogli dodatkowo podróżować bez żadnych dopłat:
- tramwajami linii 20 na odcinku Arkady Capitol - Rynek - Arkady Capitol;
- tramwajami linii 7 na odcinku Dubois - Hallera - Dubois.