www.wroclaw.pl

Imienne bilety MPK z Nasz Wrocław od 1 stycznia 2021 r. w niezmienionej cenie

Grafika dotyczy programu Nasz Wrocław

Od 1 stycznia 2021 roku zmieni się cennik komunikacji miejskiej. Ceny biletów okresowych MPK dla osób płacących podatki we Wrocławiu nie ulegną zmianie – wystarczy dołączyć do programu „Nasz Wrocław”.

Od 1 stycznia 2021 r. zmieniają się ceny biletów. Każdy, kto posiada „Nasz Wrocław” i rozlicza PIT we Wrocławiu, będzie mógł kupić bilety okresowe na komunikację miejską w niezmienionej cenie.

Jeśli posiadasz Urbancard/ Urbancard EP/ Urbancard Premium możesz ją zarejestrować w Programie przez stronę Nasz Wrocław lub aplikację Nasz Wrocław dostępną do pobrania w Sklepie Play lub App Store.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji zakupu biletów komunikacji miejskiej poprzez aplikację mobilną – przypisz do konta w programie Nasz Wrocław swój numer telefonu.

Uzyskaj aktywny status i korzystaj ze zniżek! 

Jak dołączyć do programu?

Po rejestracji w programie „Nasz Wrocław” status uczestnika będzie aktywny do końca czerwca 2021 r.  W tym czasie należy potwierdzić fakt rozliczania PIT we Wrocławiu, aby aktywować go na 24 miesiące. Można to zrobić już teraz w Punkcie Obsługi Klienta „Nasz Wrocław” w Urzędzie Miejskim przy ul. Kotlarskiej 41. Od 1 marca będzie możliwość automatycznej weryfikacji drogą elektroniczną - przesyłając UPO za pomocą aplikacji lub za pośrednictwem strony https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw.

Pamiętaj, aby zawsze przed dokonaniem płatności sprawdzić wartość biletu, który chcesz zakupić. Czy na pewno jest to bilet z taryfy Nasz Wrocław.

Jak zakupić imienne bilety okresowe w taryfie „Nasz Wrocław” czyli w niezmienionej cenie?

Zakup biletu w automacie biletowym

Kupując bilet za pomocą automatu stacjonarnego – po odczycie karty wybierz opcję DODAJ NOWY BILET – na ekranie pojawią się następujące rodzaje biletów:

  • Bilety imienne
  • Bilety semestralne
  • Bilety „Nasz Wrocław”

Pamiętaj, aby wybrać bilet w taryfie „Nasz Wrocław”! Dalej postępuj jak dotychczas.

Zakup w punkcie sprzedaży lub BOK Urbancard

Kupując bilet w punkcie sprzedaży/BOK-u powiedz pracownikowi, że chcesz zakupić bilet imienny okresowy z taryfy Nasz Wrocław.

Zakup w aplikacji mobilnej

Kupując bilet przez aplikację w telefonie komórkowym - postępuj jak dotychczas. Na ekranie wyświetli się lista wszystkich dostępnych biletów.

Pamiętaj, aby wybrać bilet w taryfie „Nasz Wrocław”!

Zakup poprzez stronę www.urbancard.pl

Kupując bilet przez stronę www.urbancard.pl - postępuj jak dotychczas. Na ekranie wyświetli się lista wszystkich dostępnych biletów.

Pamiętaj, aby wybrać bilet w taryfie „Nasz Wrocław”.