36. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Trwają zapisy na 36. Wrocławską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Jak co roku pątnicy będą wędrować od 2 do 10 sierpnia pod hasłem „Miłosierdzie w uczynkach". Start pielgrzymki 2 sierpnia o godz. 6.00 z Ostrowa Tumskiego.

  • 36. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

    36. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę


Z okazji obchodzonego w Kościele Roku Miłosierdzia, w czasie rekolekcji w dodze będą rozważane uczunki miłosierdzia. – Podczas drogi każdego dnia będziemy rozważać uczynki względem ciała, a po południu względem duszy. Każdego kto chce na nowo przeżyć i zrozumieć czym dla niego są uczynki miłosierdzia zapraszam w sierpniu na szlak pielgrzymkowy – zachęca ks. Stanisław Orzechowski, główny przewodnik wrocławskiej pielgrzymi.

– Zachęcam i zapraszam do udziału w tegorocznych rekolekcjach w drodze. Tych zaś, którym stan zdrowia, brak sił, wiek, służba potrzebującym czy brak urlopu nie pozwolą wędrować fizycznie, zapraszam do pielgrzymowania w grupie uczestników duchowych – napisał w zaporoszeniu do pielgrzymowania abp Jóżef Kupny, metropolita wrocławski..

Trwają już zapisy. Można się zapisać w parafiach do końca lipca, a od 30 lipca do 1 sierpnia w godz. od 11.00 do 17.00 w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny” – Wrocław, ul. Bujwida 51 lub telefonicznie (71 328 47 68).

36. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

36. Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Dla wszystkich / Akcje społeczne
Termin od 2 sierpnia 2016 06:00 do 10 sierpnia 2016 23:59

Miejsce Katedra św. Jana Chrzciciela

Zobacz
Zgłoś uwagę