12. Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego – Święto podróżników

Od 28 lutego do 1 marca na Stadionie Wrocław Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego. Tym razem pojawi się jeszcze więcej wystawców, niż w poprzednich edycjach, a przestrzeń Stadionu Wrocław  zostanie maksymalnie wykorzystana. 

  • Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

    Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego, mat. prasowe MTT


Nowi wystawcy i jeszcze więcej atrakcji

W targach weźmie udział 200 wystawców, organizatorzy spodziewają się ponad 12 tys. odwiedzających. Będzie można wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Przygotowane są wydarzenia skierowane do podróżników oraz osób z branży turystycznej.

Promocja Dolnego Śląska podczas MTT

W roli współorganizatora tradycyjnie już występuje Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Podczas targów będzie można odwiedzić stoisko Dolnego Śląska, które ma zgromadzić najciekawsze atrakcje regionu i zachęcić do poznawania naszego regionu. Spotkamy na nim również przedstawicieli zagranicznych regionów partnerskich Dolnego Śląska oraz podmioty, które otrzymały Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej. Należą do nich m.in.: Twierdza Srebrna Góra, Zamek Czocha oraz Zamek Książ. Na wspólnym stoisku zaprezentuje się  27 wystawców.

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu 2020

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu 2020

Targi
Termin od 28 lutego 2020 do 1 marca 2020

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

Wyjątkowi goście

Podczas wydarzenia będzie można spotkać wyjątkowych gości, którzy przybliżą nam dalekie lądy, opowiedzą o sposobach na podróżowanie niskobudżetowe oraz o tym, jak zamienić wyprawy na pełnoetatowe zajęcie. Na targach uczestnicy będą mogli spotkać się m.in. z Jakubem Poradą, ekipą Busem Przez Świat oraz Markiem Tomalikiem.

Gra Targowa

Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w grze targowej, w której są przewidziane liczne nagrody. Podczas pierwszego dnia w grze, będą mogły wziąć udział szkoły, które zawalczą o wycieczkę do doliny Baryczy.

Festiwal kulinarny

Dalekie podróże, to nie tylko miejsca, ale również smaki. Tego też będzie można doświadczyć podczas tegorocznych targów. Uczestnicy będą mogli skorzystać z degustacji wyjątkowych potraw i regionalnych przysmaków z całego świata. Kulinarnym gościem specjalnym targów będzie Teo Vafidis pasjonat kuchni greckiej i mistrz kulinarny. Będzie można również spotkać uczestników programu MasterChef oraz MasterChef Junior.

Nagrody „Kryształowy Orzeł” po raz trzeci na MTT

Pierwszego dnia targów zostaną wręczone „Kryształowe Orły”, czyli nagrody podmiotów z branży turystycznej. Nagrodami głównymi są stoiska targowe podczas kolejnej edycji oraz pakiety reklamowe.

Powrót z MTT koleją dolnośląską za darmo

Uczestnicy, którzy zdecydują się na dojazd na targi koleją, nie będą musieli kupować biletów na przejazd powrotny, wystarczy mieć ze sobą bilet w pierwszą stronę oraz bilet targowy. Wybierając auto, warto wiedzieć, że parking na stadionie będzie bezpłatny dla uczestników.

Festiwal łączy globtroterów w różnym wieku, tych doświadczonych, którzy mają na swoim koncie ekstremalne wyprawy i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z podróżowaniem. Przybliża dalekie kraje i pokazuje, co warto zobaczyć w najbliższym otoczeniu. Organizator zaplanował atrakcje dla najmłodszych, warsztaty i zajęcia sportowe i gry. Przewidziane są również atrakcyjne nagrody, w tym vouchery na weekendowe wyjazdy.Zgłoś uwagę