Zwiedzanie NFM. Teraz także wirtualnie

Dotychczas wielu melomanów zdążyło przyjść na koncert do Narodowego Forum Muzyki i jeszcze obejrzeć gmach od środka. Dla tych, którzy dopiero wybierają się do NFM, albo chcą się przekonać, czy warto przyjechać na koncert do Wrocławia rewelacyjne okażą się panoramiczne zdjęcia z Google Street View. Uwieczniono na nich cały budynek z uwzględnieniem sal koncertowych, okazałego foyer i biur.


Wirtualny spacer po Narodowym Forum Muzyki odbędziemy, nie wstając z krzesła, pod tym adresem. Będziemy mieli wgląd w czarno-białe foyer, wielką salę koncertową na ponad 1800 osób (wszystkie jej balkony, a nawet sklepienie, czy kurtyny akustyczne), mniejsze sale koncertowe (czarną i czerwoną, kameralną). Panoramiczne zdjęcia pokażą nam też ten fragment NFM, do którego melomani nie mają wstępu - zobaczymy, jak wyglądają sale prób, korytarze prowadzące do biur. Warto zwrócić też uwagę na widok NFM od strony ul. Krupniczej, bo właśnie tam, przy wejściu służbowym przycupnął krasnal Szomol (na część Włodzimierza Szomańskiego).

Oprócz wirtaulnego spaceru można też samemu obejrzeć Narodowego Forum Muzyki. Oprowadzanie dla zwiedzających organizowane jest z reguły raz w miesiącu, a o szczegółach dowiemy się ze strony NFM.

Zgłoś uwagę