6 grudnia Sparta Wrocław rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2020

Żużlowa Betard Sparta Wrocław 6 grudnia o godzinie 12.00 rozpocznie sprzedaż karnetów na domowe spotkania PGE Ekstraligi w zbliżającym się sezonie 2020. Warto zaznaczyć, że ceny biletów w stosunku do poprzednich lat praktycznie nie uległy zmianie, a co ważne, posiadanie abonamentu da kibicom pierwszeństwo zakupu biletów na wrocławską rundę Grand Prix.


To może być doskonały prezent na mikołajki. Już dziś do sprzedaży trafią karnety na domowe spotkania Sparty, która przypomnijmy, w poprzednim sezonie do samego końca biła się o mistrzostwo Polski, ostatecznie zajmując drugą lokatę. W tym sezonie również wrocławianie stawiani są w roli drużyny, która powalczy w fazie play-off, zatem warto byłoby osobiście dopingować Macieja Janowskiego i spółkę na Stadionie Olimpijskim. 

Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie stałego miejsca na wrocławskim stadionie jest nabycie całosezonowego abonamentu na sezon 2020. Ten trafi do sprzedaży 6 grudnia punktualnie o godzinie 12.00. Ceny karnetów w porównaniu do dwóch poprzednich sezonów w większkości nie uległy zmianie – jedynie niewielkie różnice dotyczą najlepszych miejsc na trybunie zachodniej.

Karnet na sezon 2020 daje następujące możliwości:

  • gwarancja najniższej ceny – cena karnetu, obejmującego wszystkie 7 spotkań rundy zasadniczej, stanowi równowartość biletów na 6 meczów w cenach bazowych,
  • pierwszeństwo w zakupie biletów na wrocławską rundę Grand Prix,
  • pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę play-off PGE Ekstraligi,
  • gwarancja miejsca – kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało,
  • wygoda – posiadacze karnetów nie muszą pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży, nie muszą też odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem,
  • posiadacze karnetów będą mogli uczestniczyć w konkursach przeznaczonych specjalnie dla nich, w których do wygrania są np. bilety na Grand Prix, wejścia do parku maszyn przed zawodami itp.

Dodatkowo, każdy posiadacz abonamentu raz w sezonie może przekazać swój karnet innej osobie. W tym celu powinien przed danym spotkaniem skontaktować się e-mailowo z kasami bilety@wts.pl, wpisując w temacie korespondencji „Przekazanie karnetu na mecz (dane osoby, która uda się na spotkanie za niego)”.

Karnety będą dostępne w sprzedaży online na bilety.wts.pl.Zgłoś uwagę