133
Rozkład jazdy autobusu 133, kierunek: Brochów
Przystanek ROD Zgoda
Słupek: 26111
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 133
133
ROD Bielany
Brochów
-
(Konduktorska) Przystanek - TunelowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tunelowa Czas przejazdu 1'
-
(Centralna) Przystanek - ROD Mieczyk Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Mieczyk Czas przejazdu 3'
-
(Centralna) Przystanek - Park Brochowski Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Brochowski Czas przejazdu 4'
-
(Centralna) Przystanek - ChińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Chińska Czas przejazdu 5'
-
(Chińska) Przystanek - BrochówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brochów Czas przejazdu 6'