133
Rozkład jazdy autobusu 133, kierunek: Brochów
Przystanek Morwowa
Słupek: 21129
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 133
133
ROD Bielany
Brochów
-
(Buforowa) Przystanek - Buforowa-Rondo Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Buforowa-Rondo Czas przejazdu 3'
-
(Konduktorska) Przystanek - ROD ZgodaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Zgoda Czas przejazdu 5'
-
(Konduktorska) Przystanek - TunelowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tunelowa Czas przejazdu 6'
-
(Centralna) Przystanek - ROD Mieczyk Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Mieczyk Czas przejazdu 8'
-
(Centralna) Przystanek - Park Brochowski Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Brochowski Czas przejazdu 9'
-
(Centralna) Przystanek - ChińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Chińska Czas przejazdu 10'
-
(Chińska) Przystanek - BrochówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brochów Czas przejazdu 11'