117
Rozkład jazdy autobusu 117, kierunek: Krępicka - Szkoła
Przystanek Gromadzka
Słupek: 18324
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 117
117
Ratyń
Krępicka - Szkoła
-
Przystanek - MiodowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Miodowa Czas przejazdu 3'
-
Przystanek - ŚredzkaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Średzka Czas przejazdu 8'
-
Przystanek - LeśnicaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Leśnica Czas przejazdu 9'
-
Przystanek - ŚredzkaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Średzka Czas przejazdu 8'