www.wroclaw.pl

  Startup Starter – wiedza, inspiracje, porady. Sprzedaż w startupie

  Prowadzisz startup? Chcesz rozwijać swój biznes, szukasz wiedzy, inspiracji i porad eksperckich, które pomogą przygotować się na kolejne wyzwania? Na te pytania odpowie Startup Starter. Nowe podcasty dostępne są co czwartek.

  Fot. ARAW

  Zespół Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej przygotował Startup Starter – podcast, w którym doświadczeni eksperci podzielą się wskazówkami z zakresu sprzedaży, marketingu, budowania produktu, relacji inwestorskich czy ekspansji na rynki zagraniczne. Nowe podcasty dostępne są w każdy czwartek. 

  Tych podcastów można już posłuchać

  • Magdalena Holak z Fream mówi o sprzedaży w startupie. W tym odcinku posłuchasz m.in. jak się przebić i skutecznie realizować sprzedaż w startupie, o sposobach na zwiększenie sprzedaży, są również wskazówki dotyczące budowania zespołu sprzedażowego oraz relacji marketingu i sprzedaży, a także o feedbacku w startupie.

  Startup Starter – podcast

  Podcasty Startup Starter są publikowane od 15 kwietnia, w każdy czwartek, o godz. 10. W kolejnych odcinkach swoją wiedzą o budowaniu innowacyjnego biznesu podzielą się:

  • Zbigniew Wantuła z Grenade HUB przeprowadzi słuchaczy przez temat budowania MVP, walidacji produktu i pitchowania,
  • Grzegorz Motriuk z Bitnoise zajmie się ekspansją zagraniczną opowie o jej aspektach oraz o tym kiedy ma ona sens.

  Podcasty posłuchasz tutaj: