wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Nowa restauracja otworzy się na Maślicach. Będzie serwowała kebab [SZCZEGÓŁY, KIEDY OTWARCIE, MENU]
Restauracja z kebabem ma być otwarta w pawilonie handlowym przy ul. Północniej na Maślicach. Na zdjęciu widać lokal, w którym ma być sprzedawany kebab fot. Robert Migdał/wroclaw.pl
Restauracja z kebabem ma być otwarta w pawilonie handlowym przy ul. Północniej na Maślicach. Na zdjęciu widać lokal, w którym ma być sprzedawany kebab

Wiemy już, kto będzie gospodarzem ostatniego wolnego lokalu w pawilonie handlowym na Maślicach przy ul. Północnej 1. To restauracja „Po prostu KEBAB”. Otworzy się obok warzywniaka „Najwyższa pora”, sklepu „Maślickie Delicje”, „Apteki Maślickiej” i „Żabki”. Zobacz kiedy jest planowane otwarcie restauracji i co będzie serwowała gościom!

Reklama

Pawilon handlowy przy ul. Północnej 1 na Maślicach działa od kilku miesięcy.

Warzywniak, apteka, Żabka, sklep z mięsem i piekarnia

Okoliczni mieszkańcy mogą kupić świeże warzywa i owoce w warzywniaku „Najwyższa pora”, który mieści się w pawilonie. Sklep oferuje też m. in. sery rzemieślnicze z wrocławskiej serowarni Serotonina, czy mnóstwo sezonowych produktów (grzyby).

W pawilonie działa też „Apteka Maślicka” (czynna jest codziennie, też w soboty, do godz. 20., a także w niedziele – do godziny 14.).

Na Północnej, oprócz sieciowej „Żabki”, są też otwarte „Maślickie Delicje”.

To sklep mięsny (np. kupimy w nim kaczki, króliki, dziczyznę) oraz tradycyjna piekarnia. Można tu znaleźć żywność ekologiczną, bezglutenową i regionalną. Zaopatrzymy się tu też w pyszną garmażerkę i domowe ciasta.

Restauracja z kebabem na Maślicach. Zobacz szczegóły! 

W pawilonie pozostał jeden wolny lokal. Właśnie się okazało, co będzie w nim otwarte: „Po prostu KEBAB” – restauracja z Radomia ogłosiła na swoim Facebooku, że otwiera się też we Wrocławiu.

„Spieszymy do Was ze świetnymi wieściami! OTWIERAMY SIĘ WE WROCŁAWIU. Będzie to nasz drugi punkt na mapie Polski (…) Będziemy jedynym lokalem we Wrocławiu, serwującym codziennie robione na świeżo mięso. Łapcie adres! Północna 1, Maślice” – napisali na FB.

„Najlepsza wiadomość dnia. Taki kebs i do tego pod domem. Marzenia się spełniają”, „Maślice się cieszą! Czekamy na was!” - piszą wrocławianie w komentarzach pod postem.

Właściciele zapewniają, że nie będą działać tylko lokalnie, na maślickim osiedlu. Będzie można też zamówić jedzenie z dowozem do domu.

Na swojej stronie internetowej „Po prostu KEBAB” chwali się daniami przyrządzanymi m.in. z cielęciny, perliczki, mięsa wołowo-baraniego, czy kaczki.

Restauracja ma być otwarta jeszcze w tym roku. - W ciągu najbliższych dwóch miesięcy, może szybciej – informują właściciele.

Zobacz również

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl