wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. NKD w N-Parku już otwarty. Znany sklep odzieżowy i z artykułami dekoracyjnymi. Słyną z konkurencyjnych cen
Na zdjęciu fragment centrum handlowego N-Park w Łanach z witryną sklepu NKD N-Park
Na zdjęciu fragment centrum handlowego N-Park w Łanach z witryną sklepu NKD

Marka NKD z odzieżą oraz artykułami dekoracyjnymi dla domu otworzyła swój sklep w podwrocławskim N-Parku w Łanach. W stolicy Dolnego Śląska ich sklep znajduje się w Centrum Handlowym Borek przy al. Hallera 52. Zobaczcie, co oferują swoim klientom i jakie artykuły tam znajdziemy. Oto szczegóły.

Reklama

NKD w N-Park Łany otwarty: słynny z konkurencyjnych cen sklep odzieżowy i z artykułami dekoracyjnymi

NKD (Niedrig Kalkuliert Discount) to koncept sklepów z odzieżą dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz z artykułami dekoracyjnymi do domu w konkurencyjnych cenach.

Grupa NKD działa na rynku od 1962 roku i posiada łącznie 1900 sklepów w Niemczech, Austrii, Włoszech, Słowenii, Czechach i Chorwacji, a w ostatnich miesiącach rozpoczęła intensywną ekspansję w Polsce. Marka otworzyła swój sklep w podwrocławskim N-Parku i uzupełnia dostępną ofertę odzieżową parku handlowego.

Galeria handlowa N-Park Łany k. Wrocławia

Niecałe 16 km od wrocławskiego Rynku i zaledwie kilkadziesiąt metrów od granicy Wrocławia jest galeria handlowa N-Park w Łanach.

Jakie sklepy są w centrum handlowym N-Park Łany

Pełna oferta N-Parku w Łanach to popularne marki z różnorodną ofertą: Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok & Spice oraz NKD. Wkrótce ofertę N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC, zostanie także uruchomiona stacja paliw Lotos.

N-Park: godziny otwarcia, dojazd

Godziny działalności sklepów w N-Parku to: poniedziałek - sobota: 9.00-21.00, w niedziele handlowe: 10.00-20.00, Biedronka: poniedziałek - sobota: 6.00-22.00, a w niedziele handlowe 9.00-20.00.

Klientom niezmotoryzowanym dojazd do parku handlowego umożliwia autobus komunikacji wewnątrzgminnej – linia Z 2. Rozkład opracowała gmina Czernica w godzinach porannych i popołudniowych, z myślą o wygodzie klientów. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajduje się oznakowany przystanek tej linii. Klientom zmotoryzowanym park handlowy proponuje 150 darmowych miejsc parkingowych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl