wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

29°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Conan Kaźmierski, znany z programu „Królowe życia”, zamknął lodziarnię na Stabłowicach. Co się stało? [ZDJĘCIA]

Conan, syn Dagmary Kaźmierskiej, gwiazdy popularnego programu „Królowe życia” na TTV, zamknął swoją lodziarnię na wrocławskich Stabłowicach, którą prowadził od czerwca tego roku. W tym tygodniu umieścił na Instagramie wpis „To by było na tyle...” i załączył zdjęcie: siedzi na nim za kierownicą srebrnego auta, a do haka holowniczego przyczepiona jest jego budka z lodami…

Reklama

Po „lokalu” Conana na wrocławskich Stabłowicach nie ma śladu. Co się stało, że lokal został zamknięty? Bankructwo? Nic z tych rzeczy.

Conan Kaźmierski: Był to okres ciężki, pracowity, ale udany

Po prostu robi się coraz zimniej, ludzie kupują mniej lodów, a sam Conan, w rozmowie z www.wroclaw.pl w czerwcu tego roku sam zapowiadał, że lody będzie sprzedawał tylko do końca września...

– Sezon na lody dobiegł końca. Był to okres ciężki, pracowity, ale udany. Samodzielne prowadzenie działalności wiele mnie nauczyło i wzbogaciło w wiedzę – napisał Conan Kaźmierski w pożegnalnym (z fanami lodów) wpisie na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska: I dziękować Bogu...

W kolejnym instagramowym wpisie, ze zdjęciem przygotowanej do holowania budki z lodami, dopisał: „To by było na tyle…”. Z końca lodowego biznesu swojego syna, chyba ucieszyła się jego mama – Dagmara Kaźmierska – która skomentowała ten wpis: „I dziękować Bogu…”.

Conan Kaźmierski – oprócz występowania w „Królowych życia” na TTV (u boku mamy – Dagmary i przyjaciela rodziny – Jacka) – studiuje medycynę na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym. Na czas wakacji postanowił jednak otworzyć własny biznes. W połowie czerwca tego roku, na parkingu przy ul. Wojanowskiej 64, uruchomił budkę z lodami - w sąsiedztwie lokali z pizzą, zupami i zapiekankami. Przy lodziarni można było usiąść na krzesłach w cieniu parasoli lub położyć się na wygodnych leżakach.

Lodziarnia to była franczyza sieci lodów rzemieślniczych „Lody Beza Krówka”. Conan Kaźmierski wielokrotnie sam stał „na kasie” i serwował lody.

Czy lody wrócą na Stabłowice? Conan Kaźmierski: „Czas pokaże..." Lodziarnia to był jego pierwszy, samodzielny biznes w życiu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl