Pogoda na weekend

Na ten weekend pogoda będzie dość dynamiczna. Nocami powieje silny wiatr, za dnia popada deszcz, będą spore różnice temperatur. W sobotę za dnia 12 stopni Celsjusza, w niedzielę tylko 3 stopnie.


W noc z piątku na sobotę zachmurzenie będzie duże z opadami deszczu i temperaturą minimalną ok. 4 stopni Celsjusza. Wiatr, początkowo dość silny (w porywach nawet do 70 km na godzinę, potem stopniowo osłabnie.

W sobotę 10 stycznia zachmurzenie na ogół duże, opady deszczu i maksymalna temperatura ok. 12 stopni Celsjusza. Wiatr będzie przybierał na sile - od 10-20 km/h do nawet 80 km/h (w porywach).

Nocą z soboty na niedzielę zachmurzenie duże, w drugiej połowie nocy większe, przejściowe, przelotne opady. Temperatura minimalna wyniesie ok. 2 stopnie Celsjusza, wiatr 30-40 km/h, w porywach do 70 km/h, nad ranem osłabnie.

W niedzielę 11 stycznia wszyscy kwestujący na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i uczestnicy koncertów w Rynku (od godz. 12.00 do 22.00) powinni ubrać się ciepło. Maksymalna temperatura wyniesie 3 stopnie Celsjusza, może też przelotnie popadać śnieg, a wiatr (choć w porywach) będzie wiał z prędkością 65 km/h.

 Zgłoś uwagę